Молотком по гральному бізнесу вдарила рівненська «Фундація»


У четвер, 24 липня, активісти Рівненської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив», Рівненського осередку організації «Молодіжний Союз Наша Україна», Рівненської міської молодіжної громадської організації «Центр стажування та волонтеріату» та влаштували акцію «Смерть одноруким бандитам» під стінами обласної державної адміністрації. До молодих активістів приєднались також усі перехожі.
Під гаслами «Смерть одноруким бандитам», «Молодь за починання чиновників», «Автомати за Рівне», молодь виставила гральний автомат на майдані Просвіти та запропонували знищити його кувалдою кожному бажаючому.
Першим на пропозицію пристав заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук, котрий проходив повз учасників дійства до адміністрації. Після удару кувалдою, який завдав чиновник, автомат розлетівся. «Коли б так просто було зняти проблему, то було б дуже добре» – зазначив Сергій Васильчук. Він додав, що міська влада видала заборону на організацію в місті нових гральних закладів, приміщення в оренду надаються лише з обов‘язковою умовою не організовувати в них такий від бізнесу.
За прикладом молодих активістів «Фундації» до розбиття автомату долучались усі перехожі. Як наслідок, учасники акції прибрали лише дрібні уламки – все, що від нього залишилось.
«Молодь Рівного готова на більш радикальні дії, - зазначив Зураб Кантарія. – Сьогодні ми хочемо показати владі, що потрібно знищити будь-яку можливість для існування грального бізнесу. І нехай та гривнева монета, що сьогодні випала з розбитого автомату стане останнім прибутком грального бізнесу в області».http://ros-kkm.ru/ купить фискальный регистратор Атол fprint 22.

Bookmark and Share