Студенти провели репетицію Євро-2012

Серед чоловіків переможцями стали французькі студенти з Університету Каен. На другу та третю сходинки першості піднялися українці з МАУП та Івано-Франківського Університету нафти і газу.

У дівчат перемогу здобули іспанки, німки та польки. Українські представниці Національного Університету харчової промисловості цього року посіли п’яте місце.

Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко привітав учасників та переможців чемпіонату. Міністр висловив задоволення активною позицією сьогоднішніх студентів – саме вони завтра демонструватимуть найвищі спортивні результати та формуватимуть державну політику.

«Студентська континентальна першість стала своєрідною перевіркою інфраструктури та готовності України на шляху до «Євро-2012». Перевірку студентським футболом Україна витримала гідно. Стратегією Міністерства на сьогодні є проведення до 2012 року якомога більше міжнародних турнірів. Впевнений, Україна має всі перспективи стати передовим європейським спортивним центром», - наголосив Юрій Павленко.