«Пробіг заради дітей» уже подарував пологовим будинкам Львова обладнання на 244 770 тис. грн


У 2007 році закуплено обладнання для Львівської міської клінічної лікарні №1, Львівської обласної лікарні та Львівського обласного державного перинатального центру. Загальна вартість обладнання – 244 770 тис. грн.

Координатор акції Андрій Максимович розповів кореспондентові ЗІКу, що благодійний марафон «Пробіг заради дітей» тривав з 11 квітня по 21 травня 2006 року. Він проходив через 9 областей України. Маршрут пролягав від східного до західного кордону держави. Під час цієї акції організатори зібрали близько 35 тис. грн. Організатором благодійного заходу виступила Львівська громадська організація «Інститут українських студій», а також до цього долучилася Асоціація випускників євразійської програми обміну.

Після завершення марафону організатори продовжили збір коштів, який триває і досі. Зокрема, провели збір коштів у Верховній Раді. Щоправда, Андрій Максимович зауважив, що на запити відгукнулися лише близько 10 депутатів з 450 і перевели вони на благодійний рахунок близько семи тисяч гривень. Згодом було проведено два благодійних бали. Також організатори співпрацюють з іноземними благодійними фундаціями.Bookmark and Share