У групи Мотор’ролла є мотор!


На минулому тижні група Мотор’ролла виступила у Фастові. Трохи більше доби пройшло від моменту виникнення бажання побачити групу на своєму концерті в організаторів дійства до моменту повернення музикантів з цього концерту в рідну хату. Відкритий майданчик районного центру Київської області перетворився у центр рок-дійства до загального задоволення кількох тисяч місцевої публіки. І це в робочий день!

А у неділю Мотор’ролла відзначила своїм виступом 1020 річницю міста Володимир-Волинський разом з 15-тисячною аудиторією (за даними міської адміністрації).
Цього разу Сєня (Сергій Присяжний - вокаліст і гітарист групи) зійшов зі сцени за 15 хвилин до відправлення потягу на Київ. Встиг сфотографуватись з прихильниками та залишити пару добрих слів на їх оголених частинах тіла, переодягнутись, відповісти на питання тісного кола журналістів, з якого був вирваний насильно розпорядником групи та посаджений в автомобіль.
Вже машиною довелось чемно просковзнути через натовпи шанувальників, які вимагали продовження спілкування (незважаючи на те, що решта групи частину шановливої уваги відволікла на себе). Потім треба було протиснутись через люд, що святково гуляв звільненими від авторуху вулицями. І, врешті-решт, потрапили на вокзал за хвилину до відправлення потягу. "Дуже прикро, що не вистачило часу поспілкуватись з усіма бажаючими, я реально хотів, бо публіка приймала дуже гаряче. Мушу тепер вибачатись перед Володимирцями, думаю така нагода в мене буде.." - коментує Сєня і продовжує, - "Зато в потязі провідником був молодий хлопець зі Сваляви, який був на концерті в Дніпропетровську. Він пізнав мене відразу, наговорив купу добрих слів, а потім з'ясувалось, що він теж музикант, і має свою групу, і… Короче, пів ночі тринділи".

Висновок - у групи Мотор’ролла таки є мотор. "Ролла" залишається в стадії дослідження.

Bookmark and Share