Учасники Форуму молодих лідерів навчилися ефективній комунікації


Протягом двох днів учасники тренінгу мали змогу познайомитися і дізнатися:
• про стадії та види спілкування, чим відрізняється ефективне спілкування від неефективного;
• які етапи необхідно пройти, щоб взаємодіяти з людьми продуктивно;
• як встановлювати контакт: що і як говорити під час першої зустрічі;
• як зрозуміти співрозмовника;
• як передавати інформацію, використовувати жести та емоції чи ні;
• які є техніки переговорів і як правильно приймати рішення, аргументуючи свою позицію залежно від позиції партнера;
• які є ефективні елементи виходу з контакту та як уникнути помилок при цьому.

Варто зазначити, що й отримання, і закріплення нового матеріалу відбувалося одночасно в ігровій формі: учасники розв’язували задачі про купівлю-продаж машини у формі «конференції», передавали інформацію по «зіпсованому телефону», намагалися вижити після авіакатастрофи у пустелі, перевтілилися у «вовків», «корів» і «мишей» для ведення переговорів та укладання договорів (до речі, довго не могли вийти зі своїх ролей), невербально поспілкувалися за допомогою гри «дзеркало», перехоплювали ініціативу та успішно побували групою на «Місяці». До того ж були встановлені чіткі правила щодо звукових пристроїв та запізнення, порушники яких танцювали для всіх «ламбаду».

Головним результатом стало згуртування колективу за два дні на 80%. Тому з впевненістю можемо стверджувати, що мета тренінгу – навчити учасників ефективному спілкуванню – була досягнута.

Форуму молодих лідерів України висловлює вдячність бізнес-тренеру, консультанту та керівнику Тренінгового центру «RTC» Віктору Кривизюку за проведення «Тренінгу комунікації» для учасників Форуму молодих лідерів України.
Bookmark and Share