Міжнародний літній табір в Івано-Франківську


З 14 липня по 20 серпня в приміщенні школи-ліцей №23, проходить проект, який організувала організація AIESEC – „Міжнародний Літній Табір”. Проект є соціальним, і створений молоддю зі всього світу для підлітків Івано-Франківська. Піонервожатими або ж тренерами у цього таборі є шестеро амбітних, цілеспрямованих молодих людей, з різних куточків світу, а саме – з Китаю, Тайвані, Грузії та Туреччини.
Проект поділений на дві зміни, як прийнято казати в таборах „заїзди”. І ось, уже закінчился перша зміна для учасників табору. За весь цей час діти навчались безлічі нових речей, познайомилися з такими поняттями як: лідерство, персональна ефективністі, ораторське мистецтво, робота в команді і багато іншого. Діти залучались до різноманітних діалогів, дискусій та навчальних ігор, і все це - англійською мовою. Весь табір є виключно англомовним, тому кожен із його учасників мав чудову можливість покращити рівень володіння англійської через „живе” спілкування.
Та навчання молоді є не єдиною метою проекту „Міжнародний Літній Табір”, адже проект покликаний ламати стереотипи та зближувати культури. Дуже багато молоді переконані, що як то кажуть, „трава на тому березі зеленіша”, а дуже багато іноземців і не підозрюють про те, наскільки красивою є Україна. Саме тому, для нашого міста потрібні такі проекти, які допоможуть одночасно навчатись, змінювати світогляд та водночас здобувати міжнародний досвід роботи.
В рамках даного проекту також пройдуть іще два, а саме - презентація міжнародної кухні, під назвою „Global village” що проходитиме 3 серпня на площі Шептицького, де всі бажаючі зможуть спробувати різноманітні страви, абсолютно безкоштовно, та чайна церемонія, яка проходитиме в приміщенні театру кіно „Люмєр. Чаювання в Китаї є справжнім мистецтвом, яке є загадкою для всіх українців, яку так хочеться розгадати.

Дізнатись більше можна на сайті www.aiesec-if.in.ua
За підтримки «Управління у справах сім’ї та молодіжної гендерної політики»

Bookmark and Share