Юрій Павленко: "День миру в "Артеку" об'єднав 50 країн світу"


Ввечері більше десяти тисяч дітей - українців, грузинів, литовців, японців, індійців - випустили тисячі різнокольорових повітряних кульок з листами дружби усім дітям нашої планети.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко відвідав фестиваль у День миру. Міністр привітав зі святом усіх дітей з 50 країн світу, яких цього літа об’єднав Міжнародний дитячий центр «Артек».

«День миру - одне із найсвітліших свят «Артеку», на яке з нетерпінням чекають діти. Адже вони краще, ніж дорослі, розуміють, що лише в мирі та любові можна зростати, навчатися, мріяти та дружити», - сказав Юрій Павленко.

4 серпня "дитяча країна «Артек»" завершує VII Міжнародний фестиваль «Змінимо світ на краще!», що триває з 19 липня. Цього року завдяки Міністерству України у справах сім'ї, молоді та спорту та Всеукраїнському благодійному фонду Надії і Добра він зібрав 800 дітей з 5 континентів.

Вперше у фестивалі взяли участь маленькі посланці Алжиру і Бахрейну, Йорданії та Італії, Індії та Австралії, Нігерії та Парагваю, США і Японії, Тунісу та Франції, Таїланду і Швеції. Цьогорічна кількість дитячих делегацій - учасників фестивалю вдвічі більша у порівнянні з минулим роком.Bookmark and Share