За порушення Умов прийому відповідає керівник ВНЗ


Встановлено, що найбільше проблемних питань на цьому етапі вступної кампанії виникає під час оприлюднення списків вступників, рекомендованих до зарахування, із зазначенням кількості балів.
В окремих ВНЗ повністю не враховуються кількісні результати сертифікатів УЦОЯО, що обумовлює відповідні звернення громадян до Міністерства освіти і науки України та реагування МОН на них.
Зокрема, за серйозні недоліки, допущені при комплектуванні контингенту студентів на навчання за освітньо-професійною програмою бакалавра, які мали місце при проведенні конкурсного відбору абітурієнтів без урахування балів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, ректору державного вищого навчального закладу "Запорізький національний університет" Сергію Тимченку оголошено догану. Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук своїм наказом попередив також С.М.Тимченка про можливість дострокового розірвання контракту з ним, якщо ректор допустить в майбутньому порушення нормативно-правових актів з питань вищої освіти.
Міністерство освіти і науки звертає увагу керівників ВНЗ на необхідність суворого дотримання вимог нормативно-правових актів та забезпечення об'єктивності і відкритості проведення вступної кампанії.


Bookmark and Share