Ганна Гомонай і Андрій Шевченко виїжджають за кордон


Немов дружина декабриста, Ганна вирушає у далеке заокеанське заслання до Нью-Хейвена, штат Коннектикут, США вслід за своїм чоловіком – народним депутатом Андрієм Шевченком. У Єльському університеті Андрій Віталійович отримав стипендію за програмою для молодих політичних лідерів. Поки чоловік розпалюватиме свої амбіції за університетською партою, Ганна також підучиться – вона, за інформацією джерел Дусі, збирається отримати статус вільної слухачки Єля.

Проте, якщо Ганну Гомонай у кріслі ведучої новин замінити кимось іншим хоч і важко, але можливо, то як Блок Юлії Тимошенко погодився відпустити за океан одного із своїх найактивніших молодих депутатів, незрозуміло. Як відомо, вдосконалена система «Рада» вже не дозволить голосувати чужими картками, а розпізнаватиме палець нардепа. Тому Андрієві Шевченку доведеться чи то залишити Юлії Володимирівні свій палець, чи прилітати на пленарні засідання літаком. Або ж сподіватись на те, що летаргія у ВР триватиме півроку – протягом терміну перебування подружжя в Єлі. По приїзді Ганна планує повернутись на «Інтер» (хоча, ваша Дуся не сумнівається, її зникнення з кадру неодмінно пов'яжуть із сміливим виступом щодо накруток у «Великих українцях»).

Самі молоді мандрівники поки що нічого не коментують. Нез’ясованим залишається й питання, чи не забере подружжя з собою ще одного видатного медійного Шевченка – Віталія Федоровича.Bookmark and Share