Уже двом ректорам Міністр Іван Вакарчук оголосив догани за фальсифікації…


Підставою для цього стали неодноразові звернення абітурієнтів та громадськості щодо непрозорості проведення вступної кампанії у цих ВНЗ. Міністерством освіти і науки України було здійснено екстрені перевірки, які підтвердили факти порушення Умов прийому. Зокрема, у Волинському національному університеті імені Лесі Українки при оприлюдненні списків осіб, рекомендованих до зарахування на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавра напряму «Право» за кошти державного бюджету, допущено фальсифікацію інформації щодо кількості балів абітурієнтів з числа випускників довузівської підготовки.

У ЗНУ окрім фальсифікації списків абітурієнтів не враховувалися бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.Міністр освіти і науки України Іван Вакарчук попередив ректорів Тимченка С.М. та Коцана І.Я. про можливість дострокового розірвання контракту з ними, якщо вони допустять в майбутньому порушення нормативно-правових актів з питань вищої освіти та зобов’язав у триденний термін вжити заходів щодо усунення виявлених порушень, провести зарахування відповідно до Умов прийому.Іван Вакарчук наголошує на необхідності суворого дотримання вимог нормативно-правових актів та забезпечення об'єктивності і відкритості проведення вступної кампанії.Перевірки тривають у інших ВНЗ.

Інформацію про зловживання, порушення, факти хабарництва у вищих та професійно-технічних навчальних закладах просимо надсилати за адресою help@vakarchuk.org, або за тел.8-(044)- 486-28-49.Bookmark and Share