Пластуни з шести країн проведуть спільний табір у Баварії


Об’єднати європейські пластові групи – одне з головних завдань табору. Програма включає в себе також багато ігор, екскурсій та мандрівок.

Під час святкування днів присвячених Україні, Німеччині та Бельгії, пластуни будуть обмінюватися традиціями. Ще один день табору «Поклик серця» буде присвячений жертвам голодомору 1932-33 років. Всі пластуни табору отримають відзнаку, де зазначатиметься, що вони стали учасниками першого підняття скаутського прапора на пластовому таборі.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко вважає одним з найбільших досягнень українських молодіжних організацій вступ організацій Пласт, СПОК та Січ до Всесвітньої організації скаутського руху. Міністр висловив вдячність пластунам за екологічну ініціативу. Протягом цілого літа виховними Пласту несуть "Почесну варту" біля підніжжя найвищої вершини українських Карпат – гори Говерли.

23-25 серпня в Києві також відзначатимуться Дні Пласту. Учасники заходів зможуть взяти участь в веселих, цікавих екскурсіях та іграх. Святкування триватиме до 25 серпня.

Bookmark and Share