СМСівці знову чистили пороги Ужа


Сонячна погода на його береги прийшла у неділю. Хтось чекав її як порятунок від повені, а дехто — для повернення до звичайного життя і здійснення планів. Саме погода заважала молодим соціалістам узятися за реалізацію проекту «Молодь за чисті Карпати», який вони здійснюють спільно з управлінням у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА.
Цього разу молоді соціалісти вирушили в село Забрідь, що на Березнянщині. Роботи виявилося достатньо. Вода не знесла усе старе сміття, ба навіть принесла його більше — того, що було вище по течії. Поділили ділянки, взялися до праці.
Як і попереднього року, СМС з усією відповідальністю взялася за прибирання. На цьому етапі молодь робила чистішими правий берег порогів річки Уж. А чистити його було від чого. Інколи не вистачало двох мішків, аби зібрати сміття з декількох квадратних метрів берега.
Цей проект за своєю суттю не лише екологічно-виховний, але й оздоровчий. СМС-ці після роботи наварили бограча та організували собі активний відпочинок. Хтось пішов збирати гриби, інші включилися в спортивні ігри. Цікавими та захопливими виявилися нові розвиваючі уяву та увагу колективні ігри, які привезли СМСці з літнього табору у Затоці.
Загалом організатори проекту зробили корисні організаційні висновки з минулорічної подібної акції. Участь у проекті стала більш «невимушеною», цікавою та веселою. Кожен учасник акції і активно попрацював, і відпочив, і залишився задоволеним тим, що зробив щось корисне. Уже незабаром СМС на Іршавщині здійснюватиме другий етап проекту «Молоді за чисті Карпати».

контакти:
Олександр Коробко
тел. 8 095 647 0924
e-mail: o-korobko@mail.ru
Bookmark and Share