ЮРІЙ ЧИЖМАРЬ ВРУЧИВ СІМ’Ї РАСТВОРОВИХ КЛЮЧІ ВІД ПРИДБАНОГО ЗА СПРИЯННЯ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ БУДИНКУ


Юрій Чижмарь побажав батькам родини Лілії та Олександру Растворовим, а також їхнім тринадцятьом дітям, аби нове житло стало для них справжньою домівкою – затишною, очікуваною, надійною.

„Бачачи таку кількість усміхнених дитячих облич вірю, що разом з вами тут поселиться щастя”, - сказав під час церемонії входин до будинку голова ТОДА Юрій Чижмарь.

На придбання житла за сприяння бізнесу та обласної державної адміністрації було виділено майже 600 тис. гривень, з міського бюджету Тернополя - 300 тис. гривень.

Зараз у сім’ї Растворових виховується 13 дітей: 7 хлопчиків та 6 дівчаток. Наймолодша донечка Луїза народилася в 2008 році, а найстаршому синові Івану вже йде 18 рік.

Діти ростуть активними, розумними та допитливими. Свідченням цього є те, що старший син Іван в 2006 році зайняв І місце у шкільному конкурсі з читання творів Т.Шевченка, Аркадій – захоплюється настільним тенісом, у 2004-2005 році зайняв ІІ місце в районних змаганнях, донька Ліля – учасниця шкільного математичного конкурсу „Кенгуру”, Олена – учасниця районної олімпіади з біології, Люба – зайняла І місце у шкільному конкурсі з малювання.

Усі діти шкільного віку навчаються у школі на „добре”, дружні між собою, допомагають один одному, а також батькам по господарству.

Лілія Аркадіївна на дозвіллі любить вишивати, в’язати.

У вересні 2007 року Лілії Растворовій присвоєно почесне звання „Мати-героїня”.

Bookmark and Share