Віктор Цуканов: Громадянська кампанія „Молодіжна варта” – це не проект, це ініціатива самої громадськості


На прес-конференції, присвяченій цій події, від імені голови члена національного комітету кампанії „Молодіжна варта”, Голови ФРІ Олександра Солонтая слово мав Віктор Цуканов – заступник голови молодіжної громадської організації „Комітет молоді Бердянська”, який розповів про здобутки Всеукраїнської кампанії за рік, завдання Запорізького регіонального комітету та необхідність залучення до кампанії якомога більшої кількості молоді у всіх регіонах України.
- Громадянська кампанія „Молодіжна варта” – це не проект, це ініціатива самої громадськості, - зазначив Віктор Цуканов, - тому основний ресурс, необхідний для її роботи – це не гроші, а активна громадянська позиція кожної молодої людини в кожному місті України!.
Голова Запорізького регіонального комітету Всеукраїнської громадянської кампанії ”Молодіжна варта” Володимир Головатий зазначив:
- Ми примусимо надати відповідь стосовно виконання передвиборчих обіцянок перед молоддю кожного з політиків, що представлені в міській раді. Що стосується Бердянська, то якщо депутат буде ховатися за ім’ям партії і 25 депутатів будуть звітувати тільки від імені партії, то взагалі, навіщо нам 60 депутатів? Можливо, вистачить і дев’яти?
До роботи в регіональному комітеті громадянської кампанії „Молодіжна варта” запрошуються всі позапартійні молодіжні організації, органи студентського самоврядування та інші молодіжні об‘єднання, союзи, які цікавляться громадським життям Запорізької області.
„Молодіжна варта” - це перша в історії України моніторингова кампанія відносно інтересів молодого виборця.
Одне з найважливіших завдань кампанії - утворення дуже сильної регіональної сітки, яка має вкрити усі великі міста України. У кожному місті мають бути групи молоді, які будуть відстежувати виконання політиками своїх передвиборчих обіцянок, які стосуються молодіжної проблематики. Завдання кампанії на місцевому рівні – об’єднати зусилля різних об’єднань молоді в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами передвиборчих обіцянок, даних українській молоді.
Ми готові допомогти усім народним депутатам, депутатам міської ради стати ВАРТОВИМИ інтересів молоді. Діяльність кожного депутата по виконанню передвиборчих обіцянок буде взята під контроль „Молодіжної варти” та буде проаналізована в процесі моніторингу.
Результати моніторингу будуть представлені громадськості та висвітлені в ЗМІ.
У планах кампанії:
- висвітлення передвиборчих програм партій, що представлені у Верховній та міських радах;
- проведення круглого столу щодо роботи міської влади у контексті реалізації передвиборчих обіцянок;
- провести громадське обговорення входження передвиборчих обіцянок до програм роботи міської влади, намірів виконання передвиборчих зобов’язань, представлення громадськості документів, аналіз. За підсумками - надіслати резолюції громадських обговорень офісам політичних партій, депутатам міської ради та громадським організаціям;
- провести аналіз стану молодіжної політики в місті на основі матеріалів громадянської кампанії.
Ми будемо задавати політикам цілком конкретні й найбільш больові для молоді питання.
Ми будемо вимагати відповіді на наші питання та доводити їх до всієї громади.
В поміжвиборний період ми будемо моніторити виконання обіцянок.
В передвиборчий період ми будемо висвітлювати реалізацію передвиборчих програм.
У виборчий період ми будемо інформувати населення про стан виконання попередніх виборчих програм та аналізувати існуючі виборчі програми.
Молодіжна варта не критикує окремі особистості, кампанія працює з системою.
Перед наступними виборами ми підготуємо міцну команду професіоналів, яка донесе до кожного виборця стан реалізації передвиборчих обіцянок кожної політичної сили.
Давайте спільними зусиллями ПОВЕРНЕМО УВАГУ ПОЛІТИКІВ ДО РЕАЛЬНИХ ПОТРЕБ НАШИХ ГРОМАДЯН!

Координати для приєднання до кампанії:
м. Бердянськ:
8-063-199-39-09 / csi_bim@ukr.net - Віктор Цуканов
8093-560-60-53 / golovatiy@yandex.ru - Володимир Головатий

м. Запоріжжя:
office@ukrprostir.net, nnk@pilotcapital.zp.ua – Микола Колодяжний
Bookmark and Share