У новому "сезоні" на Вас очікують новісінькі можливості


Вітаю!

З 1 серпня колектив Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді пішов у довгоочікувану законну відпустку. В зв'язку з цим на "розсилці" youth_mdg не буде відбуватися премодерація (модерація) повідомлень, що триватиме аж до 18 серпня включно. Після цього оперативна премодерація (модерація) Ваших повідомлень буде відновлена.

У новому "сезоні" на Вас очікують новісінькі можливості. Сподіваємося, що цей "інформаційний відпочинок" піде всім на користь заради добрих звершень розвинення громадянського суспільства взагалі та молодіжного руху зокрема!

Дякуємо! Тримайтеся!

Щиро Ваші,
Артем Коновалов і Марина Шишкова

Для довідки. "Розсилка" youth_mdg діє в рамках програми Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді "Інформаційна підтримка громадянських ініціатив" та відкрита в 2005 р. як наступниця розсилки Всеукраїнської мережі "Молодь - Цілі Розвитку Тисячоліття" учасників, модераторів і організаторів Всеукраїнських молодіжних саммітів ООН, що працювала із 2004 р. Кількість учасників "розсилки" наразі становить 3352 (!) одержувачів - представників українських і іноземних організацій громадянського суспільства різного профілю (молодіжних, жіночих, благодійних, профспілкових, ЗМІ тощо), що робить розсилку найбільшою діючою розсилкою російсько- й українськомовного сегментів Інтернету.


--~--~---------~--~----~------------~-------~--~----~
Ви одержали це повідомлення оскільки Ви підписані на Google Групи - група "youth_mdg"
Щоб додати повідомлення в цю групу вишліть лист на youth_mdg@googlegroups.com
Для того, щоб відписатися від цієї групи відправте лист на youth_mdg+unsubscribe@googlegroups.com
Більше варіантів доступно на основній сторінці групи http://groups.google.com.ua/group/youth_mdg?hl=uk

Bookmark and Share