Молодь м. Вінниці запитала депутатів міської Ради


«Молодь – потужний людський ресурс та рушійна сила нашої громади. Підтримка молодих людей, їхнє залучення до творчої, активної участі в житті суспільства – це інвестиції в розвиток стратегічних ресурсів громади. Часто констатується під час наближення або проведення виборчих компаній до владних структур.
Під час виборів до Верховної Ради України низкою позапартійних всеукраїнських молодіжними громадських організацій та об’єднань органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів України була ініційована громадянська кампанія „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає”. Були об’єднані зусилля в рамках кампанії громадянського контролю за виконанням політичними силами передвиборчих обіцянок, даних українській молоді. Ми готові допомогти усім депутатам, незалежно від віку, стати ВАРТОВИМИ інтересів молоді.
Продовжуючи логічну лінію та розповсюджуючи ідею громадської компанії „МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає”, просимо Вас надати інформацію
1. Скільки молодих виборців (віком від 14 до 35 років) Ви прийняли за період Вашої депутатської діяльності? Які проблеми молодих виборців Ви допомогли вирішити?
2. Які заходи по виконанню положень передвиборчої програми політичної сили, яку Ви представляєте, здійснені в інтересах молоді?
3. Які рішення чи проекти рішень, ініційовані Вами, розглядались на сесії або прийняті Вінницькою міською радою для вирішення молодіжних проблем?
4. З якими молодіжним громадськими організаціями Ви співпрацюєте, які останні спільні проекти, заходи реалізовані?
Про результати розгляду даного звернення просимо поінформувати у письмовій формі, встановлений чинним законодавством термін.»

Проте на превелике здивування, станом на сьогодні, з п’яти десятків депутатів відповідь надали лише два депутати:
1. Балаканова Лідія Максимівна – Вінницька міська організація Вінницького обласного відділення Партії Регіонів;
2. Голуб Ігор Дмитрович – виборчий блок політичних партій «Блок Юлії Тимошенко» м. Вінниці.
Є велике сподівання, що ближчим часом отримаємо відповіді і від інших колег даного депутатського корпусу.
В даний час проводиться знаходження та аналіз передвиборчих програм шести політичних сил, що пройшли до Вінницької міської Ради, через призму обіцянок молоді міста.
Bookmark and Share