«Школа підтримки та розвитку студентського самоврядування у ВНЗ Хмельниччини»


Відкриття «Школи» відвідав голова Обласного управління у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Петрович Яковюк, який привітав усіх її учасників й нагадав їм про важливість активної позиції в молодіжному русі. Для проведення тренінгів були запрошені одні з найкращих професіоналів з непрофесійної справи студентського самоврядування – Артем Михайлюк (головний редактор посібника «Студентське самоврядування для чайників»), Микита Полатайко (виконавчий директор ВМГО «Спілка ініціативної молоді») та Олександр Солонтай (голова ВМГО «Фундація регіональних ініціатив»).
Усі дні проходили в щільному навчальному процесі відповідно до складеного розпорядку: впродовж дня молоді слухачі мали змогу відвідати чотири тренінги і пограти в рольові ігри після вечері.

В рамках всеукраїнської кампанії «Чиста Освіта» на третій день «Школи» було семінар-тренінг для студентських лідерів Хмельницької області під назвою «Корупція – пряма шкода для розвитку держави»

Також окрім звичних для такого роду таборів тренінгів з тем «Лідерство», «Студентське самоврядування», «Вибори в самоврядування», «Взаємодія з адміністрацією ВНЗ», тощо, цього разу студенти могли ознайомитися з новими лекціями, такими як «Фандрейзінг», «Проектна діяльність», «Студентські ЗМІ». На рольових іграх учасники «Школи» влаштовували студентську конференцію, вели переговори з адміністрацією ВНЗ, залучали до ОСС нових членів, мотивуючи їх різними способами й вчилися шукати між собою компроміс. Найулюбленішою грою дозвілля безумовно лишилася «Мафія», яка проводилася на рівні кращих клубів з цієї гри.
Протягом всього навчання студенти перебували в тісному контакті з дітьми-підопічними інтернатів, які також перебували у літньому таборі. За цей час студенти не лише знайшли з ними спільну мову, але й встигли потоваришувати між собою. Прощання між учасниками «Школи» та дітьми затяглася більш, ніж на півгодини – влаштовували групові та поодинокі фото сесії, роздавали на пам'ять символічні сувеніри, обіймалися й навіть плакали.

Прес секретар
ХОМГО «Молодий Рух Хмельниччини»
Славко Нагнибіда

Bookmark and Share