Державний Інститут розвитку сім'ї та молоді вітає з Міжнародним Днем молоді!


Рішення про оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді було підтримано на І сесії Світової конференції Міністрів у справах молоді, що проходила в Лісабоні 8-12 серпня 1998 р. Документ був підтриманий у 1999 р. 54 сесією Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у резолюції №"A/RES 54/120 I" ("Політика та програми, що залучують молодь"), та 12 серпня було оголошено Міжнародним днем молоді. Асамблея також рекомендувала проводити пропагандистські заходи в підтримку Міжнародного дня з підвищення інформованості про Всесвітню програму дій, що стосується молоді, прийнятої в 1995 р. (резолюція Генеральної Асамблеї №"A/RES/50/81".

Державний інститут розвитку сім’ї та молоді, на виконання доручень вищих органів державної влади, передусім Міністерства у справах сім’ї та молоді, готує ряд важливих документів з метою практичної реалізації документів ООН.

Зокрема, напередодні минулого тижня в Інституті був проведений круглий стіл на тему обговорення підготовки першої державної доповіді "Становище студентської молоді України". До Державного інституту розвитку сім'ї та молоді було запрошено представників всеукраїнських студентських організацій та лідерів об'єднань органів студентського самоврядування. Учасниками обговорення стали представники Студентської Ради Києва, Української Асоціації Студентського Самоврядування, Дебатної Академії, Спілки Ініціативної Молоді, Фундації Регіональних Ініціатив та Студентської Республіки. Пропозиції та зауваження студентських лідерів будуть враховані у підготовці досліджень, що передують написанню доповіді, яку представлять на парламентських слуханнях у грудні цього року. Планується, що у рамках доповіді будуть досліджені актуальні проблеми українського студентства. У їх списку: соціальні умови проживання студентської молоді, стан її здоров’я, працевлаштування, тимчасова та постійна зайнятість, вплив політичних партій на студентську молодь та потенціал студентського протесту у всеукраїнському та регіональному вимірах, практика діяльності студентських організацій в Україні та розвиток студентського самоврядування, толерантність та ксенофобія серед студентської молоді в Україні та інші.

Крім того, Державний інститут запрошує усі зацікавлені організації в Україні, як державні, так і громадські, до подання пропозицій з підготовки та відзначення Року молоді в Україні у 2009 році.

Свої пропозиції та ідеї можна надсилати за адресою - вул. Десятинна, 14, м. Київ, контактні телефони – 278-12-56, 8-063-344-20-07.Bookmark and Share