Міністр у справах сім'ї, молоді і спорту


Яворський Ігор Богданович.
Народився 15 жовтня 1982 року в м. Чернівці.
Громадянин України.
В 2000 році закінчив Залозецьку ЗОШ 1-3 ступенів Зборівського району Тернопільської області. Був старанним учнем, приймав участь в районних та обласній шкільних олімпіадах.
В 2005 році закінчив Тернопільську академію народного господарства і отримав диплом з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю „Економіка підприємства" та здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства. Під час навчання в даному вузі був активним та старанним студентом. Брав участь у розробці та виданні студентської газети "Dс", а саме, був її головним редактором. Нагороджений грамотами: за зайняте 1 місце на секційному засіданні „Ефективна аграрна економіка" загальноакадемічної студентської наукової конференції (14 квітня 2005 року) від деканату інституту аграрної економіки і менеджменту та ректорату ТАНГу за високий рівень доповіді на загальноакадемічній студентській науковій конференції „Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації" (14 квітня 2005 року).
З вересня 2005 року працював в Тернопільському державному економічному університеті на посаді викладач-стажист.
З лютого 2007 року працював у виконавчому апараті Тернопільської
обласної раді на посаді радника голови Тернопільської обласної ради.
З квітня 2007 року начальник відділу комунального майна області виконавчого апарату Тернопільської обласної ради.
Депутата Тернопільської міської ради V скликання, голова постійної комісії Тернопільської міської ради з питань економіки, зовнішніх зв’язків, залучення інвестицій.
Є активним членом ТОО „ВО „Батьківщина" з 2005 року. З листопада 2005 року голова первинної партійної організації мікрорайону „Дружба" м. Тернополя. Підчас позачергової виборчої кампанії народних депутатів України 2007 року призначений керівником Тернопільського міського виборчого штабу „Блоку Юлії Тимошенко”. Нагороджений відзнакою вищого партійного керівництва 3 грудня 2007 року на Всеукраїнському урочистому з’їзді „ВО ”Батьківщина” медаллю „Видатний учасник виборів 2007” (№ 047).
З жовтня 2007 року голова Тернопільської обласної молодіжної громадської організації ВМГО „Батьківщина молода”.
Не судимий.
Не одружений, дітей не має.


Свої функції та обов'язки виконує сумлінно.
Володіє лідерськими та організаторськими здібностями.
Хороший аналітик та стратег.
Розбирається в людях та вміло підбирає персонал та виконавців.
Вимогливий до себе та працівників.

ТЕРНОПІЛЬЩИНА ЗА ЯВОРСЬКОГО :D

олодёжный исполнительный комитет г. Керчи ходатайствует о кандидатуре председателя Останкова Вячеслава Петровича (25 лет), который занимается развитием молодёжной политики не только в Керчи и Крыму, но и выходит на всеукраинский уровень.

З.Ы. Хотя наберут только с ВМГО "Батьківщина молода"... :(

Bookmark and Share