"ГРУЗІЯ: ЗУПИНИ СМЕРТЬ - ВРЯТУЙ ЖИТТЯ!!!"


Сьогодні, 13 серпня о 17:00 у місті Львові близько 200 людей вирушать у піший похід від Марсового поля до пам’ятника Тарасу Шевченку в знак підтримки мирного населення Грузії. Метою заходу є висловлення заклику до безкровного врегулювання російсько-грузинського конфлікту.

Похід проходитиме за маршрутом: Марсове поле – вул. Мечнікова, вул. Левицького (російське консульство) – вул. князя Романа – вул. Руська – пл. Ринок – вул. Катедральна – пр. Свободи (пам’ятник Тарасу Шевченку). Під час заходу планується молебень за загиблими у конфлікті (Марсове поле), театралізоване дійство біля російського консульства, флеш-моб та написання заяв на підтримку мирного населення Грузії. Піший похід завершиться запалення свічок біля пам’ятника Тарасу Шевченку в знак скорботи за загиблими під час кавказького конфлікту.

Акція організовується молоддю міста Львова, яка закликає не спекулювати на трагедії мільйонів мирних людей, і не використовувати під час заходу партійних та організаційних символік. Єдині допустимі символіки заходу – національні прапори Грузії та України.

До походу можуть долучитися всі небайдужі.

Bookmark and Share