Молодь підмочила репутації українських політиків


Молодь з різних регіонів країни наголосила на безвідповідальності українських політиків у питанні запобіганню екологічним катастрофам.
У головній ролі вистави репутації вітчизняних політиків та їх господарі, народ та справедливість.
Фінал акції – підмочені репутації та заклик політикам служити народу України.
«Українські політики позбавлені відчуття відповідальності за цю країну. Вони здійснюють популістичну політику, яка нездатна забезпечити безкризовий розвиток нашої держави», - говорить голова Демократичного Альянсу Василь Гацько.
На думку лідера молодіжного об’єднання: «Дозволене політиками нераціональне використання природних ресурсів, відсутність з боку високопосадовців належної уваги екологічній безпеці країни, зробило можливим такі масштаби і такі наслідки повені».
«Українське суспільство має змусити політиків створити простір безпеки на теренах держави і мінімізувати всілякі загрози людському життю», - додав він.
Акція проходила у межах першої хвилі регіональних вистав «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту» загальноукраїнської молодіжної протестної кампанії «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».

Довідково:
Загальноукраїнська молодіжна протестна кампанія «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» була оголошена в травні 2008 року в Києві та в більшості регіонів України.
В центрі уваги кампанії – неспроможність українських політиків забезпечити гармонійний та безкризовий розвиток нашої держави.
В межах «ТЕАТРУ ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ» впродовж червня-грудня 2008 року Демократичний Альянс запланував провести 50 театралізованих вистав на площах великих міст України.

Хронологія:
28 травня.
Демократичний Альянс в Києві та в більшості регіонів України оголошує молодіжну протестну кампанію «ТЕАТР ПОЛІТИЧНОЇ ДРАМИ».
06 червня.
Біля стін Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту у межах кампанії відбулася перша театралізована акція Демократичного Альянсу - «ЩЕПЛЕННЯ ВІД КОРУПЦІЇ».
05 серпня.
Демократичний Альянс у межах кампанії оголосив першу хвилю регіональних акцій «Патос-Політікус або патології українського істеблішменту», яка передбачає впродовж серпня місяця проведення 10 вистав в регіонах та в місті Києві, що присвячуватимуться безвідповідальності політиків.
7 серпня.
Демократичний Альянс провів театралізовану виставу «Земельний базар» в Луганську.
11 серпня.
Демократичний Альянс провів три театралізовані вистави: «ЕКОстрофа.dn.ua» в Донецьку,
* * *

Контактна особа: Андрій Сидоренко
тел. 8 (067) 596 93 92


Bookmark and Share