Грузія: зупини смерть – збережи життя!!!


Похід пройшов за маршрутом: Марсове поле – вул. Мечнікова, вул. К. Левицького (Російське консульство) – вул. кн. Романа – вул. Руська – пл. Ринок. Під час заходу відбулося покладання свічок біля Російського консульства. Також учасники заходу вшанували пам'ять загиблих у конфлікті хвилиною мовчання.

На центральні площі Львова – пл. Ринок – в рамках пішого походу відбувся флеш-моб: було змонтовано чотири імпровізованих телевізори мимо який «пролітав» імпровізований російський літак, який як тільки потрапляв у «ефір» змінювався на грузинський. Метою флеш-мобу було привернути увагу громадськості до інформаційної війни та викривлення інформації 13 серпня 2008 року у місті Львові відбувся піший похід від Марсового поля (вул. Мечнікова) до площі Ринок. Метою заходу було висловити підтримку мирного населення Грузії та закликати учасників конфлікту до мирного врегулювання в ЗМІ. Також на пл. Ринок було викладено із учасників акції було викладено знак “PEASE”, як символ миру (див. фото).

«Акцію організовула громада міста. Участь у ній прийняли активісти декількох політичних партій та громадських організацій, але нами було прийнято рішення не спекулювати на трагедії грузинського народу і не використовувати жодної політичної чи організаційної символіки,» - повідомив співорганізатор акції Володимир Довганик.

«Ми добре пам’ятаємо 2004 рік, коли на майданах України майорів грузинський прапор, коли у важливу для нашої акції хвилину нас підтримав грузинський народі і, відповідно, першочерговим завданням акції є підтримати братній грузинський у цей важкий для Грузії час, і закликати обидві сторони до відновлення миру у регіоні. Адже під час ведення військових дій завжди в першу чергу страждає мирне населення,» - додає співорганізатор акції Ірина Білик.

Bookmark and Share