Молодь Рівного частувала усіх салом під соусом Сацебелі, а Володимиру Путіну присвоїла “Премію Миру”


Під звуки грузинської національної музики рівнянам була показана підбірка фото та відеоматеріалів, які відображають протистояння в хронологічному порядку. Учасники акції закликали рівнян не купувати російські товари до тих пір, поки конфлікт не буде врегульовано. Адже доходи, що отримує російський бюджет з продажу такої продукції, будуть використані на продовження війни з Грузією.
На центральному майдан міста в день проведення акції були розміщені інформаційні стенди, на яких усі охочі мали змогу залишити свої побажання як грузинському, так і російському народу. А також поставити свій підпис під заявою молодіжних та громадських організацій Рівного. Загалом, під заявою підписались понад 100 людей, а охочих залишити свій коментар чи побажання виявилось ще більше. Рівняни майже одностайно підтримали Грузію у її боротьбі проти російських агресорів, серед коментарів найчастіше зустрічались вирази на кшталт «Грузія! Ти повинна підніматися з словами, що ти незалежна», «Грузія! не повторюй шлях України до незалежності, борися! Ми з тобою!!!», «Ми з вами до останнього, до свободи! Грузія буде незалежною від Росії», тощо. Усі побажання та коментарі, зібрані в ході акції-підтримки, разом з підписаною заявою будуть направлені відповідно в Російське та Грузинське посольство в Україні.
Щоб нагадати рівнянам про нашу схожість, активісти акції частували усіх перехожих українським салом під грузинським соусом Сацебелі. А прем’єр-міністру Російської Федерації запропонували присвоїти Нобелівську премію Миру за 2008 рік за унікальні інноваційні технології по ненасильницькому врегулюванні збройних конфліктів в Чечні та в Грузії, за проведення успішної операції по налаштуванню світу проти грузинських «отморозків» (термін Президента РФ Медведева), за розробку нових методів в області військово-політичної хірургії; за розвиток добросусідських відносин з ближніми країнами і за впровадження нових гуманітарних форм бліц-окупації їх території.
В пам'ять жертв цієї безглуздої війни, яких за суперечливими даними вже нараховується близько півтори тисячі чоловік з трьох сторін, молодіжні громадські лідери запалили 200 свічок та виклали їх у формі грузинського національного прапору. Жертв війни також вшанували хвилиною мовчання.
Між Україною та Грузією є багато чого спільного. Головна риса, що нас об’єднує – це сила духу та нескореність. Наша історія переповнена боротьбою за власну волю та незалежність. Ми разом відстоювали своє право на гідне та достойне життя під час кольорових революцій. Ми разом йдемо по європейському шляху розвитку. Чи не це стало причиною того, що Грузія опинилась втягнутою у військовий конфлікт. І чи не стане Україна наступною?


Заява молодіжних та громадських організацій міста Рівне

Ми, активісти молодіжних та громадських організацій міста Рівне, глибоко стурбовані подіями, що відбуваються в незалежній державі Грузія. Використання регулярних російських військ: 58 танкової армії, Чорноморського флоту РФ, авіації; бомбардування мирних об’єктів в містах Горі, Зугдіді, Поті, Візіані, Болнісі (що зовсім неподалік від Тбілісі!) свідчить про те, що російські «миротворці» – міф, а дії росіян - ніщо інше як напад на незалежну державу і оголошення війни.
Вважаємо, що будь-яка суверенна держава сама повинна вирішувати внутрішньополітичні питання, без будь-якого втручання ззовні, особливо збройного. Не повинні бути виключенням Росія чи Грузія. Росія використовує політику подвійних стандартів – згадаймо хоча б їх «миротворчі» дії в Чечні. Росія ігнорує міжнародні норми і практики вирішення політичних проблем, розуміє тільки силу.
Ми не впевнені, що Грузія стане останньою жертвою Російської федерації. Зважаючи на заяви деяких російських політиків спадає на думку, що наступною ціллю кривавих «миротворців» може стати Україна.
Переконані, що якщо світове співтовариство не займе принципову позицію щодо відсічі агресору, це спонукає російську воєнщину до окупації також й інших держав, які входили колись до складу СРСР.
Наша позиція полягає в наступному:
1) ми закликаємо Президента Російської Федерації Дмитра Медведева надати наказ про виведення російських військових підрозділів з території суверенної Грузії;
2) ми закликаємо Українську владу ініціювати початок переговорів щодо дострокового виведення за межі території України флоту, який став інструментом агресії проти дружньої нам незалежної держави;
3) ми закликаємо рівнян оголосити бойкот російським товарам, відмовитись від послуг російських компаній до моменту повного виведення російських «миротворців» з території Грузії.
Війна Росії проти Грузії, відкрита чи прихована, збройна, економічна чи інформаційна має бути припинена!!!
Ми висловлюємо свою солідарність та підтримку громадянам Грузії. Співчуваємо родинам загиблих у цій безглуздій війні. Закликаємо громадськість міста Рівне не залишатись осторонь чужого горя, долучитись до нашої заяви і підтримати прагнення грузин до свободи та облаштування власної суверенної держави.«Фундація Регіональних Ініціатив»,
«Клуб Української Елітарної Молоді»,
«Батьківщина Молода»,
«Мистецька формація МЕТР»,
Громадянська мережа ОПОРА

Bookmark and Share