КРЕМЕНЧУК ЗУСТРІЧАЄ ДРУЗІВ!


Форум буде проходити три дні на базі позаміського спортивно-оздоровчого табору «Зоряний» у селищі Потоки Кременчуцького району. Цього році участь у заході беруть 200 представників молодіжних організацій, студентської та шкільної молоді з більшості областей України. Також, до Кременчука завітають представники Білорусії.

Учасники матимуть можливість попрацювати в комітетах, самостійно визначити проблеми та пріоритети молодіжної політики, шляхи їх вирішення, а також розробити заходи, необхідні для поліпшення життя молоді не тільки в Кременчуці, області, а й в державі в цілому. Протягом трьох днів молодіжні лідери зможуть змістовно та продуктивно попрацювати, крім того для них сплановано також ряд розважальних та оздоровчих заходів.

Відкриття міжрегіонального молодіжного форуму планується на 22 серпня о 13:00 у клубі ПСОК «Зоряний». Серед запрошених представники влади не тільки міста Кременчука, а й області.

Робота на форумі буде проходити по семи комітетах:
• Розвиток громадської активності молоді. Проблеми та шляхи вирішення.
• Євроінтеграція очима молоді.
• Культурні запити й дозвілля молоді.
• Роль лідерських якостей у становленні особистості сучасної молодої людини.
• Співпраця зі ЗМІ. Висвітлення в ЗМІ участі молоді в громадському житті на місцевому та регіональному рівні.
• Моя майбутня сім’я. Сімейні цінності.
• Зайнятість та розвиток підприємницьких ініціатив молоді.

Завдання, що ставляться перед учасниками форуму є найбільш актуальними та болючими на сьогодні, але не завжди державні структури або ж навчальні заклади бачать реальні та найбільш прийнятні шляхи їх вирішення. Тому, консолідація молоді в рамках міжрегіонального форуму на даний час необхідна як ніколи, бо хто як не молодь може вирішити свої проблеми, або хоча б зробити крок на шляху до цього.

Організатори форуму Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій за підтримки відділу справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації та відділу справах сім’ї та молоді міськвиконкому.
Bookmark and Share