Форум молодих лідерів України відсвяткував День незалежності в Карпатах


В рамках екскурсійної програми форумчани побували на території одного з найстаріших монастирів Карпат – Манявського скиту, що є одним з найвідоміших православних монастирів на Заході України, про історію якого розповів монах монастиря, запросивши вкінці екскурсії усіх на богослужіння. Біля монастиря знаходиться ще одна дивовижна пам’ятка - Блаженний камінь, з середини якого тече цілюща вода, напитися її змогли всі бажаючі.

У перший день члени ФМЛУ також доторкнулися до життєдайної води Манявського водоспаду, дорога до якого виявилася екстремальною: спочатку на машині, а потім пішки близько 2 км. довелося йти по руслу гірської ріки. Манявський водоспад є гідрологічною пам'яткою природи висотою 16 м. і розташований у вузькій ущелині на висоті 850 м. над рівнем моря. Найсміливіші навіть купалися у ньому.

Найбільш запам’ятовуючим став День незалежності України. 24 серпня форумчани побували в найбільш дикій частині Українських Карпат і піднялися на вершину Горган, де знаходиться найвища у Карпатах скеля. Саме на ній учасники Форуму молодих лідерів встановили Державний Прапор України на честь 17-ї річниці Незалежності України. Запам’ятався цей день і найглибшим та єдиним карпатським каньйоном на р.Прутець-Чемегівський з дуже холодною водою.

Третій день «Дня незалежності в Карпатах» відзначився відвідуванням найбільшого каскаду водоспадів — «Гук», висотою понад 84 м, який утворює ліва притока Прута, що бере початок на схилах Говерли. Його шум добре чути по всій околиці, — звідси і походить назва. Також форумчани відвідали краєзнавчий музей в Микуличині, де дізналися про цікаві весільні обряди на Івано-Франківщині, почули народні пісні; пройшлися руїнами Паньківського замку та погуляли по мальовничих місцях самого Івано-Франківська.

Крім того все це доповнювалося пікніками на природі, веселими розвагами та вечірніми багаттями, що створювало незабутнє враження та піднесений настрій. Учасники поїздки влаштували справжні фотосесії на тлі чудової природи Карпат.

Форум молодих лідерів України висловлює щиру вдячність Ярославу Козаку за допомогу в організації подорожі «День незалежності в Карпатах».

Bookmark and Share