Прес-анонс акції «Вчора вбивали тварин, нині – людей!»


Тема порушення прав тварин та нищення навколишнього середовища нині дуже актуальна для України, де все ще існують «концтабори» для знищення безпритульних тварин, вирубуються ліси й міські «зелені зони» та дерибаняться з метою забудови унікальні перлини природи. Саме через прагнення великого бізнесу до наживи за рахунок природи, з мовчазної згоди українського уряду, сталася катастрофічна повінь у Карпатах. Аналогічні стихійні лиха можуть повторитися й на Київщині через варварське вирубування лісів довкола столиці. На сьогодні нас, українців, полишають нашого життєвого середовища заради інтересів купки осіб. Також світовою природоохоронною громадськістю неодноразово засуджувалося плюндрування дикої природи урядом Російської федерації. Яскравий приклад тому – масштабне знищення популяції гренландського тюленя, котре не було припинене після гучних акцій протесту навесні 2008 року в Росії та поза її межами. Кульмінацією безглуздої агресії, спрямованої вже проти людей, є збройні конфлікти. Ми спостерігаємо нині наслідки безглуздої та варварської війни на теренах Грузії. Наразі конфлікти тривають також у цілій низці країн світу. Зокрема, воєнні дії неофіційно продовжуються у Тибеті, Афганістані, Іраку, Палестині.

Під час акції будуть розповсюджуватися матеріали природоохоронного та антивоєнного спрямування, а також буде організований мистецький перформенс київських художників.

Акція організована ініціативною групою громадян, котрі не мають відношення до жодної з політичних сил, за підтримки Громадської спілки «Вірний Вибір», Київського осередку ВМГО «Фундація регіональних ініціатив» та ДОП «Зелене майбутнє». На акції заборонена будь-яка політична символіка та реклама політичних сил.

Ми закликаємо громадськість прийти та підтримати нас. Правда з нами!

Для контактів:
Олег Андрос 8 097 502 75 51, androsland @ inbox.ru
Анна Путова 8 067 491 28 96
Анжеліка Комарова 8 067 583 70 89


Bookmark and Share