За перше півріччя було проведено 70 молодіжних акцій


Як зазначено у звіті Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді, у напрямку підтримки талановитої і обдарованої молоді за 6 місяців було проведено десятки заходів на державному, так і на регіональному рівні.

Зокрема, ХVIII Міжнародний конкурс кращих українських творів молодих літераторів „Гранослов”, Всеукраїнський форум „Молодь єднає Україну” для відзначення у 2008 році Дня Соборності України та 89-річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно – Української Народної Республіки, Поминальну панахиду, присвячену 90-ї річниці подвигу Героїв Крут. Було також організовано роботу з призначення грантів Президента України для обдарованої молоді для реалізації проектів у суспільній та гуманітарній сферах, VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс студентської художньої творчості „Весняна хвиля – 2008”, Всеукраїнський фестиваль мистецтв „Київська студентська весна”, Всеукраїнський конкурс-фестиваль „Зірка Козацьких шляхів”.

Молодь взяла активну участь у акціях, які сприяли національно-патріотичному, духовному розвитку молоді, формуванню патріотизму, високої культури та моралі.

Увага приділяється і залученню молоді до заходів, що сприяють відродженню традицій українського народу, формування його патріотичної свідомості. Проведено Міжнародний фестиваль традиційного українського мистецтва „Поліське коло”, Всеукраїнські конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та на написання найкращого проекту програми розвитку української молоді на 2009-2015 рр., Всеукраїнська молодіжна акція „Перший крок до успіху”, метою якої є залучення молоді до соціальних проектів в регіонах і формування у молодіжному середовищі позитивного прикладу молодіжного громадського активіста.

На виконання Указу Президента України від 22.06.1994 р. № 323/94 „Про День молоді” Міністерством було забезпечено проведення Тижня української молоді на центральному та місцевому рівнях. Ключовими акціями святкування стали інформаційно-просвітницька акція на території Національного історико-етнографічного заповідника в м. Переяслав-Хмельницький під гаслом „Збережемо і відродимо культурну спадщину України”, у ході якої було дано старт діяльності молодіжних трудових загонів в Україні, молодіжний фестиваль „Студентська республіка” за участю Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Студентська республіка” і мережі національних і місцевих громадських організацій, Міжнародний фестиваль авторської пісні „Срібні струни – 2008”, в якому взяли участь 500 учасників з 23 областей України, а також виконавці з Російської Федерації, Молдови, Республіки Білорусь, Аргентини та Палестини, Міжнародний молодіжний фестиваль „Дружба – 2008”, в якому взяли участь урядові, громадські діячі, молодіжні лідери, творчі колективи трьох держав – України, Росії та Білорусі, ІV Міжнародний молодіжний фестиваль „Фортеця”, І етап Всеукраїнського молодіжного мистецького пленеру „Мальовнича Україна”, у якому взяли участь молоді художники з 13 областей України, Всеукраїнська акція „Молодь ХХІ століття” за участю молодих виконавців.Bookmark and Share