Посібник «Журналістське розслідування» тепер можна читати в Інтернеті


Посібник з проведення журналістських розслідувань складається з 8 розділів та додатків, які розкривають механізми проведення розслідувань, схеми їх проведення, надають практичні поради, наводять приклади щодо особливостей роботи з джерелами інформації, а також містять інформацію щодо етичних та законодавчих норм, що регулюють роботу розслідувачів. Особливістю даного посібника є використання багатьох прикладів вітчизняних журналістських розслідувань.
Ви можете замовити безкоштовно друковану версію посібника, до якої додається DVD-диск, що містить електронну версію посібника, а також приклади друкованих та телевізійних розслідувань, здійснених українськими журналістами у 2003-2007 роках. Про те, як отримати друковану версію посібника читайте на нашому сайті http://www.irrp.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=837&Ite...
Це видання стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Корпорацію „Виклики тисячоліття“ (MCC) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI). Зміст цього видання є виключно відповідальністю ГО «Інститут розвитку регіональної преси" та необов’язково відображає погляди USAID, MCC, MSI та уряду США.

Bookmark and Share