Дубенські фрішники влаштували велоквест


Бажання взяти участь у змаганнях також виявила команда з міста Рівного «Rivne 1», яка зранку уже подолала на велосипедах відстань між обласним центром та містом Дубном. Хлопці не знаючи місцевості де буде проводитися захід не побоялися прийняти в ньому участь і з азартом в очах прибули на Майдан Незалежності. Після реєстрації учасників та проведеного інструктажу, команди отримали завдання та вирушили у пошуках наступних підказок та кодів. А кодів було дванадцять, які були сховані у різних кінцях міста, тому учасникам потрібно було добре крутити педалі, щоб перемогти у квесті. Маршрут однієї з команд склав мало не 40 кілометрів і це лише по місту…

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда «Bike Breakers» місто Дубно, з відривом від гостей змагань на одну хвилину – показавши результат чотири години двадцять хвилин. Команди, які зайняли призові місця були нагороджені дипломами, а команда «Bike Breakers» отримали грошову премію за перемогу у першому дубенському велоквесті.
За словами капітана рівненської команди «Rivne 1» Олега Яцути, організація змагань була на досить високому рівні. Навіть, якщо порівнювати проведення подібних заходів у Рівному і у Дубно, то Дубно має дещо кращу картину, що не може не радувати як організаторів, так і учасників.
Керівництво ДР МГО «Фундація Регіональних Ініціатив» висловлює подяку партнерам, які долучилися до реалізації проекту, а саме: обласний тижневик «Наше дзеркало», Дубенська телевізійна станція, дубенська районна та міська організації політичної партії Народний рух України, приватний підприємець Данилюк та усім хто не залишився байдужим та допоміг в організації та проведенні даного заходу. Також «агентам» змагань, які не пошкодували свого часу та провели його стоячи на місцях: Ірина Губиш, Василь Полетко.

День пройшов… Після п’яти годин на велосипедах з масою вражень та задоволеними обличчями учасники роз’їхалися кожен своєю дорогою для того, щоб знову зустрітися наступного року, адже такі заходи дубенська „Фундація” обіцяє проводити і надалі.

Bookmark and Share