Студреспубліка дарує супер-емоції!


У Фестивалі приймали участь 10 команд із: Рівного, Дніпропетровська, Криму, Луганська, Полтави, Вінниці, Львову, Івано-Франковська та Чернігова.

Нажаль, по технічним причинам команди грали тільки два конкурси: "Візитівка" на тему "А республіці 10" і "Розминка" на вільну тему. Гра пройшла на достойному рівні, кожна команда гарно підготувавшись показала свої найкращі здібності. Всі козирі команди приховували на конкурс "Домашнє завдання", який так і не встигли показати.

Але тим не менш ось такі результати:

І місце - "Новый мир", м. Луганськ,

ІІ місце - "Драйв", м. Вінниця,

ІІІ місце - "Нікополь", м. Дніпропетровськ.

Уже розпочата підготовка на наступний рік, щоб зробити фестиваль КВН ще потужнішим і з більшою кількістю команд.

Ведучий фестивалю Сергій Дідук - "Я приємно вражений, що на маловідомий фестиваль КВК, приїхала така кількість команд, та показала свій доволі не слабкий матеріал, перемогли найкращі".

А от в другий день нашого Мульти-фестивалю пройшов конкурс на звання "Містер Студентської республіки". Хлопцям довелося витримати три виходи: свій стиль, круїзний і діловий стиль. Також конкурсанти отримали фото-сесію на березі моря. Виявилося, що всі вони не аби які моделі. За лаштунками вирували емоції. Кожен хотів стати першим. І от нарешті... Голова журі - Людмила Супрун оголосила переможця. Ним став Орест Яцута з міста Рівне.

Але ніхто не залишився не нагородженим. Кожен учасник отримав спеціальне звання: "містер мужність", "містер глядацьких симпатій", "містер усмішка", "містер бізнесстар". тощо

Дякуємо всім учасникам! До зустрічі на "Студентській республіці -2009"!

Автор: Олена Огородник

Bookmark and Share