Вітаємо переможців конкурсу міні-грантів в Полтавській області!


Протягом липня – серпня у районах області проходили серії семінарів-тренінгів по написанню проектів, фондрайзингу, міжсекторній співпраці. Після чого і був оголошений конкурс. Метою конкурсу є розвиток та підтримка громадських ініціатив в районах Полтавської області, долучення громади до вирішення проблем та розвитку активності в невеликих містах та селах.

04 вересня відбулося засідання експертної комісії, яка і визначила переможців цьогорічного конкурсу міні-грантів. Всього було подано дев’ять проектів з Глобинського, Пирятинського, Оржицького та Лубенського районів.

Отримали фінансування у розмірі 400$ чотири наступні проекти:

1. Проект „Стоп сигарета!” Лубенської міської громадської організації „УМНІЦ”. У рамках проекту передбачаться залучення волонтерів через проведення тренінгу „Мистецтво спілкування”, проведення акції „Стоп сигарета!” під час якої будуть обмінюватися цигарки на цукерки та розповсюджуватися інформаційно – просвітницька поліграфія.

2. Проект „Створення інформаційного центру дозвілля для молоді "IN SIDE” громадської студентської організації „Феміда”. Проект передбачає створення інформаційного центру дозвілля для молоді на базі комп’ютерного класу. Основна ідея проекту забезпечити якісне дозвілля сільської молоді у після урочний час та навчити займатися самоосвітою, знаходити необхідну інформацію в мережі Internet та використовувати знання на практиці. Розвивати у молодих людях активну життєву та громадську позицію.

3. Проект „Покровські зустрічі” молодіжної громадської організації „Майбутнє Пирятина”. Під час реалізації проекту передбачаться проведення популяризації здорового способу життя та державної мови серед цільової аудиторії; профілактика соціально негативних явищ у молодіжному середовищі; розвиток фізичної культури та любительського спорту серед молоді на районному рівні.


4. Проект „Здоров`я дитини через радість і сміх” громадської жіночої організації „Берегиня”. Проведення циклу спортивно – розважальних програм «Веселий спорт – це радість і сміх! Він приносить здоров`я для всіх!» для вихованців БДЮТ та учнів шкіл міста з залученням дітей пільгових категорій (с. Нові Мартиновичі). Проведення фоторепортажу та виставки світлин.

Вітаємо переможців конкурсу міні-грантів у полтавській області! Бажаємо успіхів у реалізації проектів!


Bookmark and Share