«УКРАЇНА, ЯКА ВОНА Є» ЧЕРЕЗ ОН-ЛАЙН ВРАЖЕННЯ НІМЦІВ ДІЗНАЮТЬСЯ КІЛЬКА ТИСЯЧ ЄВРОПЕЙЦІВ


16-28 вересня за підтримки фонду «Open Ukraine», Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» реалізує українсько-німецький проект «Європа: Україна-он-лайн!».

Мета проекту: популяризація України в Європі, найбільше в Німеччині. Через Інтернет http://www.stadtlandplus.eu/ враження найактивніших молодих німців про УКРАЇНУ такою, як вона є буде передаватись щодня в Німеччину з 4 напрямків горизонту України майже з польових умов!

Креативними родзинками проекту є те, що маршрут візиту є приблизний. Детальним його роблять кілька тисяч користувачів сайтів з Німеччини, які за добу до візиту голосують за пропонований варіант букетику міст і направляють туди міні-групу. І так по кожному з 4 напрямків України, кожна область буде під увагою. Так в сучасний спосіб бачать механанізм популяризації України молоді активісти громадських організацій Німеччини, які до цього робили таке саме в Болгарії та Румінії.

Один з прикладів, чому це потрібно? Лукас, німецький керівник проекту: «Я зателефонував в колл-центр і заявив, що хочу купити квитки до Києва. Оператор спитала, чи Київ в Росії чи де він? Я відповів, що це Україна і тут вона заявила, що: «Ага, це коло Чорнобилю»
«На жаль, цей «частный случай» показує і доповнює заяви європейців про те, що Україну мало знають в Європі: яка вона, які тут люди, місцевість, сервіс, звичаї, культура” – говорить керівник проекту в Україні - В’ячеслав Гусєв. Європейські громадяни знають лише в більшості 2-3 наших політиків, футболістів, трохи більше артистів.

Проміжні враження про своє перебування молоді люди будуть на прес-конференції у Харкові, Миколаєві, Львові.

Охочим журналістам зустрітись з групами німецьких 3 осіб у інших містах варто контактувати:

Дана Депо- керівник міжнародного департаменту ВМГО «ФРІ» тел: +380957453474 e-mail: danadepo@yahoo.com
Bookmark and Share