У Міністерстві відбулась презентація проекту "Соціальна інтеграція та розвиток громадянської відповідальності молоді в Україні"


Мета проекту – підтримати процес соціальної інтеграції молоді, залучити її до громадської діяльності в Україні шляхом розвитку основних навичок та здібностей, необхідних для активного включення у загальнодержавні соціальні процеси та процеси прийняття рішень.

Програму офіційно представили Міністр України з питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко, заступник постійного представника ПРООН в Україні Йоанна Казана-Вишньовецька, Голова Представництва Intel Україна Володимир Шаров, Голова Правління Міжнародного благодійного Фонду «Україна 3000» Олександр Максимчук та Віце-президент Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітницва «Альтернатива-В» Ірина Боднар.

Як заявив Міністр України у справах сім’ї молоді та спорту Юрій Павленко, надзвичайно важливим є об’єднання молодіжних організацій, як громадських, так приватних. "Головною метою сьогодні є створення рівних можливостей для української молоді. Кожна людина повинна мати можливість стати успішним українцем», - зазначив Міністр.

Захід охопить 12 регіонів України (11 областей та Автономну республіку Крим), включно з 52 молодіжними центрами, а також школами та університетами.

Очікується, що новий проект також примножить нещодавні здобутки ПРООН щодо подальшого розвитку молодіжної політики.Bookmark and Share