Форум молодих лідерів України організував тренінг «Базовий курс коучингу»


Коучинг (анг. coaching) – це прикладне вчення, що виникло на межі психоаналізу, менеджменту, психотерапії, бізнес-консультування, логіки, філософії і низки інших наукових дисциплін. Як самостійна наукова дисципліна він сформувався порівняно нещодавно – в 70-х рр. ХХ ст. в Англії.

«Коучинг – це простір без порад. Він дає можливість людині поглянути на свою ситуацію зсередини і прийняти власне рішення. Коучинг – це також творча взаємодія коуча і клієнта. Основне завдання коуча – створити клієнту умови для розкриття і максимального розвитку, і використання свого потенціалу» - говорить Аліна Чередніченко. Іншими словами, в коучинзі мова йде про мобілізацію внутрішніх ресурсів людини, її потенціалу: самосвідомості, творчих здібностей, уяви, розуму, властивості відчувати, прагматизму.

Серії простих питань (Що Ви хочете? Як Ви можете цього досягнути? Для кого це важливо? Як бути тим, ким ви хочете?), короткі бесіди і практичні вправи дозволили учасникам тренінгу відкрити власні коучингові здібності.

Під час тренінгу форумчани побачили ефективність використання коучингу; побували одночасно в ролі коуча і в ролі клієнта; відкрито поговорили про свої плани і цілі, ставлячи важливі для себе питання; попрактикувалися в умінні слухати й умінні перебивати з певною метою, використовуючи «відмотку назад».

Тепер учасники Форуму молодих лідерів можуть застосовувати коучинг у своєму житті з максимально ефективними результатами.

Форум молодих лідерів України висловлює щиру подяку активній учасниці ФМЛУ, кандидату технічних наук, бізнес-тренеру і сертифікованому професійному коучу Аліні Чередніченко за проведений для форумчан тренінг.

Bookmark and Share