Форум молодих лідерів організував майстер-клас з індійських танців


Хореограф продемонстрував індійські класичні танці Бхаратанатьям, Катхак і танець з оздоровчим ефектом, який включає в себе елементи традиційного танцю та класичної йоги.

«Кожен танець – це мистецтво, що поєднує сценічні й театральні елементи, - пояснює Михайло Кривчук. - Індійці танцюють лише босоніж. Кожен індійський танець сюжетний, має логічний початок, продовження, кульмінацію та закінчення. Головним є донести до глядачів його естетичне значення й отримати задоволення від самого виконання».

Учасники майстер-класу мали можливість побачити, як відображаються слова рухами, та відчути кожне слово. Після танцю зачитувався поетичний твір і пояснювався сам танець відповідно до змісту.

Унікальна техніка індійських танців дає хороший фізичний розвиток, акторську майстерність, розвиває систему жестів, навчають досконалому відчуттю ритму, координації рухів та естетичній насолоді і створюють магічне видовище.

Михайло стверджує, що відомі індійські танцюристи дають концерти безкоштовно. Мистецтво танцю підтримується державою або спонсорами і складає невід’ємну частину життя кожного індійця. Артисти в Індії – це частина духовного життя. В їхніх будівлях, на відміну від вітчизняних зірок, завжди відкриті двері для відвідувачів

Форум молодих лідерів України висловлює подяку легендарному виконавцю індійського класичного танцю Михайлу Кривчуку за проведений майстер-клас для учасників ФМЛУ.

Bookmark and Share