Флеш-моб проти нового Кодексу законів про працю


"Попре зливу та незначну кількість глядачів на трибунах, меседж було все ж таки донесено за адресою - один з лідерів Партії Регіонів Ринат Ахметов міг побачити на власні очі, що законодавчі ініціативи його однопартійців не сприймаються суспільством," - стверджують футбольні фанати. В день матчу пан Ахметов святкував свій День народження, і перебував у VIP-ложі стадіону "Динамо".

Нагадаємо, що за прийняття нового Кодексу законів про працю у першому читанні нещодавно проголосувала переважаюча більшість – 386 народних депутатів. Інші обранці, які опинилися у меншості під час голосування в Верхоній Раді, утримались – не голосували "проти" нового Кодексу. Ініціатори законопроекту - депутати Партії Регіонів.

Законопроект одразу викликав неоднозначну оцінку суспільства, оскільки, зокрема, дозволяє збільшити кількість робочих годин до 10, обмежує права професійних спілок у питаннях захисту робітників, скасовує легітимність комісій з індивідуальних трудових спорів та пропонує розширити перелік підстав звільнення робітників. Законопроект, наприклад, пропонує звільнення робітників за "втрату довіри", або якщо "використання праці працівника стає для роботодавця неможливим або недоцільним".

Фотографії з акції шукайте на SAMOZAHIST.ORG.UA

Bookmark and Share