ЕЛЕКТРОННИЙ БЮЛЕТЕНЬ "УКРАЇНА ТА ЕКОЛОГІЧНІ НОВИНИ"


Це добірка екологічних новин, що прямо чи опосередковано торкаються України. Бюлетень готується Українсько-американською екологічною асоціацією та розповсюджується безкоштовно.

Бюлетень виходить один-два рази на тиждень, і містить новини на англійській, українській, або інколи на російській мовах.

В середньому, кожен бюлетень містить 5-10 статей, що стосуються проблем енергетики, змін клімату, забруднення повітряної та водної оболонок, захисту біорізноманіття та дикої природи, токсичних відходів.

Час від часу до бюлетня включаються об`яви про екологічні конференції та семінари і про вихід у світ доповідей та наукових розробок у сфері охорони навколишнього середовища, інформація про можливості залучення фінансування.

Якщо ви бажаєте отримувати цей бюлетень, будь-ласка надішліть повідомлення на адресу ua_ea@yahoo.com

з повагою,
Тарас Личук
співдиректор
Українсько-американської
екологічної асоціації

===========================

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКА ЕКОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Українсько-американська екологічна асоціація є незалежною неурядовою громадською організацією, заснованою у 2004 році та зареєстрованою у США та Україні. Вона була створена з метою формування сітки українських та американських НУО, наукових дослідників, представників бізнесу та уряду для обміну інформацією з широкого кола екологічних питань. Ці
питання включають у себе, але не обмежені такими як енергетика, забруднення повітря та води, збереження грунтів, токсичні відходи, стійке сільське господарство, захист диких тварин та рослин.

Bookmark and Share

http://beloyar.net/ славянская атрибутика москва магазин славянских оберегов в москве.