Студенти знову перемогли: військовим кафедрам – бути!


«Відповідно до Закону України "Про оборону України" Міністерство оборони організовує створення та накопичення резерву військовонавчених людських ресурсів, забезпечує комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань особовим складом та його підготовку згідно з потребами, визначеними Генеральним штабом Збройних Сил України. Інші центральні органи виконавчої влади у сфері оборони забезпечують за замовленням Міністерства оборони України підготовку офіцерів запасу у вищих навчальних закладах, які належать до сфери їх управління.», - йдеться у відповіді МО.

Існуюча мережа вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів України перебільшує мобілізаційні потреби Збройних Сил України в підготовці офіцерів запасу.

На теперішній час Міністерством оборони спільно іншими зацікавленими органами, в тому числі з Міністерством освіти і науки, опрацьовано проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 2006р. №1025», яким передбачено залишення військових навчальних підрозділів у складі Національного аграрного університету України (м. Київ), Одеського державного екологічного університету, Одеської національної морської академії, Одеської національної юридичної академії, Східноукраїнського національного університету імені В.Даля (м. Луганськ), Державної льотної академії України (м. Кіровоград), Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича та реорганізація факультету військової підготовки Національного університету державної податкової служби України (м. Ірпінь) у кафедру військової підготовки.

«Студенти вкотре довели, що об‘єднуючись під крилом потужної громадської організації, яка відстоює їх права та інтереси, можна добитися справедливих рішень. Ми і надалі стоятимемо на захисті молоді та студентства», - коментує голова виконкому «Студентської платформи» Денис Рудень.

--
Прес-центр ДСС «Студентська платформа»
тел./факс +38 (044) 288-71-00(01)
e-mail: dss.pres@gmail.com
http://studplatforma.org.uaBookmark and Share