Голів молодіжних рад тренували в навчально-оздоровчому таборі «Лідер»


Програмою обласного табору передбачені навчальні, теоретичні та практичні заняття, різноманітні конкурси і спортивні змагання.

Зокрема, голови молодіжних рад області братимуть участь у дискусіях на тему: «Молодіжна політика як пріоритетний напрямок діяльності держави», «Становище молоді Івано-Франківщини в основних сферах життєдіяльності. Найважливіші соціальні проблеми молоді області», «Концепції державної молодіжної політики в Україні та зарубіжних країнах», «Перспективи розвитку органів молодіжного самоврядування в області».

Також для учасників табору проводитимуться навчальні заняття щодо організації роботи молодіжної ради та молодіжної приймальні населеного пункту, порядку проведення конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї, написання проектів на отримання грантів, організації, підготовки та проведення профілактичних, інформаційно-просвітницьких, спортивно-масових, розважальних заходів для молоді на селі, ведення документації молодіжної ради.

Окремо керівники молодіжних рад матимуть змогу ознайомитися з основними напрямками діяльності обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й обласного молодіжного центру праці, візьмуть участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Шляхи співпраці органів державної влади, місцевого самоврядування з органами молодіжного самоврядування».

Bookmark and Share