Форум молодих лідерів організував тренінг «Мистецтво презентацій і публічних виступів»


Тренінг розпочався з «мозкового штурму» учасників по виявленню наявних у них проблем під час виступів перед аудиторією, після чого тренер пообіцяв допомогти кожному вирішити їх до кінця майстер-класу, але за умови, що всі дотримуватимуться спільних правил.

За два дні занять учасники тренінгу навчилися:

• заволодівати увагою аудиторії за 1 хвилину;
• швидко встановлювати контакт з будь-якою аудиторією;
• створювати сценарій ділової презентації, виступів, що враховують потреби конкретної аудиторії;
• встановлювати зворотній зв'язок з аудиторією, реагувати на заперечення слухачів;
• долучати аудиторію до процесу презентації, виступу;
• долати власні автоматизми;
• ефективно «продавати» власні ідеї, використовуючи навики ораторського мистецтва.

Крім того відкриттям для всіх стала крепускула; шкала усвідомлення від руйнування до допомоги; стародавня формула «бути – робити - мати»; трикутник АРО; твердження про те, що 98% - це люди хороші; алгоритм подачі нової ідеї.

«Неперевершені знання, легкість подолання власних проблем під час публічних виступів, дружня підтримка найкращої аудиторії, яку склали учасники ФМЛУ, невимушена атмосфера, 12 непомітно списаних сторінок, командна робота на результат і багато-багато позитиву – це те, що мені запам’яталося найбільше, і воно працює!» - поділилася з нами своїми враженнями учасниця тренінгу Любов Величко.

У результаті тренінгу форумчани набули впевненості у публічному спілкуванні; оволоділи техніками управління увагою аудиторії; навчилися ефективно проводити й успішно завершувати презентації і публічні виступи; навчилися формувати свої презентації відповідно до інтересів аудиторії, використовуючи чітку структуру виступів.

Форум молодих лідерів України висловлює щиру подяку ліцензованому консультанту WISE, фахівцю з PR і тренеру центру "H-aRt" Костянтину Маломужу за проведений тренінг і подаровані безцінні знання для форумчан.

Bookmark and Share