Форум молодих лідерів України привітав фіналістів програми «Відкритий світ»


Вітав фіналістів програми разом з організаторами і Форум молодих лідерів України в особі менеджера проектів ФМЛУ Артема Карявки.

Фіналістами цієї всесвітньо відомої програми стали громадські лідери, керівники НУО й лідери місцевих співтовариств; представники приватного сектора, що беруть активну участь у громадському житті; лідери, які працюють у засобах масової інформації й здійснюють вплив на суспільну думку; представники освітньо-педагогічної сфери та ін. Усього стажуватися до США за цією програмою поїдуть 45 осіб.

Вітаючи всіх фіналістів «Відкритого світу», Артем Карявка наголосив на тому, що, перебуваючи за кордоном, кожен учасник програми фактично виконуватиме функції народного дипломата і матиме можливість своїми діями, словами та поведінкою вплинути на формування позитивного іміджу України в очах представників інших країн. Це надзвичайно важлива місія, і ФМЛУ закликав всіх учасників поставитися до неї свідомо та відповідально.

У подарунок від ФМЛУ фіналісти програми отримали диск з презентаціями про Україну (українською та англійською мовами), а також презентацію Форуму молодих лідерів, які вони зможуть використовувати під час свого перебування в Сполучених Штатах, щоб гідно представити Україну на міжнародній арені.

Форум молодих лідерів України ще раз вітає фіналістів програми «Відкритий світ» з успішним проходженням відбору, бажає отримати якомога більше знань, передового досвіду та інформації, що можуть стати в нагоді як у професійній діяльності, так і в реалізації суспільних проектів на благо України.Bookmark and Share