ФМЛУ розповів про традиції та перспективи інформаційного партнерства для України


Доповідачами на круглому столі від Форуму були Артем Карявка, менеджер проектів ФМЛУ, та активна учасниця ФМЛУ Ольга Гриценко, які коротко розповіли про Форум молодих лідерів, мету та ключові напрями його діяльності. Основну увагу приділили одному з провідних проектів ФМЛУ – «Бібліотеки молодого підприємця», познайомивши учасників та гостей круглого столу із історією та етапами його реалізації.

«Відкриття першої Бібліотеки молодого підприємця відбулося ще в жовтні 2007 року саме на базі МСМБ «Молода гвардія». Зараз бібліотеки молодих підприємців діють на базі публічних бібліотек у 7 містах України: Києві, Севастополі, Донецьку, Сімферополі, Луцьку, Вінниці, Львові, Черкасах та Одесі. У їхньому фонді містяться книги, необхідні при відкритті власного бізнесу: про те, як і з чого треба розпочинати свій бізнес, як правильно скласти бізнес-план та залучити інвесторів, як побудувати роботу в команді та багато іншої корисної інформації для молодого підприємця» - розповіла Ольга Гриценко.

Формування таких Бібліотек молодого підприємця по Україні є запорукою сталого розвитку малого та середнього бізнесу в нашій державі, а також гарним прикладом важливості інформаційного партнерства Форуму молодих лідерів з «Молодою гвардією».

«Книга ще довго буде актуальною, незважаючи на те, що в Інтернеті дуже багато інформації, але не завжди вона є якісною та достовірною. А гарну книгу приємно тримати в руках і тим більше читати, пізнаючи глибини людської мудрості та знань» - стверджує менеджер проектів ФМЛУ Артем Карявка.

Також до обговорення теми інформаційного партнерства були запрошені: представники соціальних служб для молоді м. Києва, міського центру зайнятості, французького культурного центру, благодійних фондів, громадських організацій та ЗМІ.

Під час круглого столу були розглянуті питання успішного партнерства бібліотеки з іншими організаціями «третього сектору» та пошуку нових напрямів співпраці у політико-правовій, соціально-економічній, освітньо-науковій сферах для соціального розвитку молоді.

Форум молодих лідерів України висловлює щиру подяку МСМБ „Молода гвардія” за запрошення до участі у круглому столі, за постійну підтримку проектів, ініційованих ФМЛУ, та сподівається на подальшу плідну співпрацю.Bookmark and Share