Місцевою філантропією цікавилися в Миколаєві


Зокрема голова Ради Директорів Фундації Острозьких п. Руслан Краплич розповів зацікавленим про ознаки фондів розвитку територіальних громад, якими є: наявність недоторканого капіталу (ендавменту), діючий орган врядування Рада директорів чи Наглядова рада із числа впливових й авторитетних представників громади, а також ефективні механізми і система залучення місцевих ресурсів та реінвестування їх у розвиток місцевої громади.

Для всіх учасників конференції було запропоновано ознайомитися із глосарієм та обговорити основну термінологію сфери благодійництва. А також було проведено круглий стіл із представниками бізнес-корпорацій, які розповіли про власні підходи до Соціальної Корпоративної Відповідальності (СКВ), частиною якої є участь у доброчинних подіях та розвиток місцевих громад.

Конференція стала доброю нагодою для презентації журналу „Вісник благодійництва”, що видається Фундацією Острозьких й Інститутом успішних громад, до якого зголосилися надати свої матеріали компанії „Філіпс”, „Сан інБев”, „НСМ-grup”, РУСАЛ.
А також окремими учасниками конференції, що є представниками благодійних фондів України і міжнародних донорських інституцій, було обговорено можливості підтримки та розвитку Фондів громад в Україні. Йшлося про не фінансову підтримку, оскільки філософія фондів місцевих громад, ґрунтується на залученні ресурсів самих громад, а не зовнішню підтримку міжнародних донорів.

Автор : Руслан Краплич


Bookmark and Share