Активні учасники ФМЛУ в Криму провели молодіжний форум


форумі взяли участь близько 60 осіб, серед них лідери й активісти громадських організацій, волонтери, школярі-старшокласники, студенти внз Сімферополя, працівники відділу технічної і сільськогосподарської літератури республіканської бібліотеки.

Форум молоді тривав 4 дні, під час яких учасники обговорювали наявні місцеві соціальні та молодіжні проблеми і спільно шукали шляхи їх вирішення. Так, до найбільш нагальних міських проблем були віднесені:
- підвищення плати за проїзд у загальноміському транспорті, зокрема, маршрутках;
- культура поведінки у міському ботанічному саду;
- культура поведінки в театрі;
- корупція у вузах;
- соціальні програми для дітей-сиріт;
- будівництво крематорію та сміттєпереробного заводу в місті;
- програми щодо здорового способу життя та ін.

Основною метою Загальноміського форуму молоді в Сімферополі була активізація молоді міста для проведення соціальних акцій, реалізації суспільно корисних проектів та знаходження оптимальних шляхів координації дій молодого покоління в соціальному підприємництві.

Координатор діяльності ФМЛУ в АРК Олена Тамашова закликала всіх учасників бути активними в житті власного міста, долучатися до ініціатив Форуму молодих лідерів України, пропонувати власні проекти та ідеї. «Надзвичайно приємно відмітити той факт, що в результаті цього форуму молоді вже є 50 волонтерів, які бажають долучитися до проекту ФМЛУ «Покажи дитині світ». Сподіваюся на їхню активність під час всього періоду його реалізації і дякую за ініціативність та небайдуже ставлення до соціально вразливих верств населення!»

Форум молодих лідерів України висловлює подяку партнерам Загальноміського форуму молоді: Кримському регіональному відділенню Універсальної наукової бібліотеки ім. І.Я.Франка, Сімферопольській молодіжній міській екологічній організації «Світло» та організації AIESEC.


Bookmark and Share