ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ №2 Для тих депутатів Вінницької міської Ради, які не відповіли на перший запит з програмними передвиборчими обіцянками.


Програмні обіцянки молоді м. Вінниці:
Виборчого блоку політичних партій «блок Юлії Тимошенко» міста Вінниці:
Забезпечення реформи системи освіти. Від народження дитини та до завершення її навчання – встановимо єдину вартість послуг по отриманню освіти дітей в усіх закладах, незалежно від форм власності. Оплату здійснюватиме родина, або держава та родина разом, або тільки держава, якщо родина не в змозі, або дитина є сиротою.
Програма Вінницької міської організації політичної партії "Народний Союз Наша Україна"
Сприяти кредитуванню молодіжного житла.
Підтримка творчої молоді, мистецьких закладів та організацій.
Вінницької міської організації Соціалістичної партії України. «Разом із соціалістами – до кращого життя!»
Надавати молодим сім'ям, мешканцям гуртожитків довгострокові пільгові кредити під будівництво житла.
Введення безоплатного проїзду для школярів і студентів у міському комунальному транспорті.
Вінницької міської організації Партії регіонів.
Молоді – якісну освіту і гідну роботу.
Втілення місцевої молодіжної програми кредитування житла для підсилення загальнодержавної, котра доступна лише обмеженому колу Вінничан.
Створення соціальних умов для молоді та пенсіонерів.
Вінницької міської організації Компартії України Виконуючи передвиборну Програму Компартії України «Владу і власність – трудовому народу».
Створимо невеликі державні підприємства по переробці сільськогосподарської продукції, наданню послуг населенню і таким чином створимо нові робочі місця, особливо для молоді.
Забезпечимо допомогу і достатній рівень соціального захисту ветеранів, інвалідів, сиріт, дітей війни та інших малозабезпечених верств, населення, молоді.
Вінницька міська організація партії «Віче».
Освіта – запорука надійного майбутнього. Створення умов для розвитку усіх форм і видів освіти та можливості вибору між різноманітними програмами навчання. Обмеження видів і форм планового та непланового контролю, форм та видів обліку та звітності у навчальних закладах. Професійна освіта повинна відповідати вимогам ринку праці. Державне замовлення повинно забезпечити стовідсоткове працевлаштування.

Пов’язуючи критично малу кількість відповідей на попередній інформаційний запит з періодом відпочинку, будемо вдячні Вам за відповідь як на цей запит так і на попередній від 01.07.2008.
Вважаємо також за доцільне повідомити Вас про висвітлення та обговорення запитів на сайті Подільського Майдану (http://vinmaidan.org/) та сайті Вільного молодіжного порталу (http://fri.net.ua/).

Bookmark and Share