Glоbal Management Challenge Junior! Прогресивна молодь готова до змін…


17 вересня 2008 р. в ІА «Лігабізнесінформ» відбулася прес-конференція компанії Global Management Challenge, присвячена старту Проекту. В ролі спікерів на питання журналістів відповідали організатори і партнери змагання:
Анна Дегтерева, виконавчий директор GMC Україна
Іскандер Хісамов, головний редактор «Експерт Україна»
Жанна Ревнова, керівник PR служби компанії «КИЇВСТАР»
Олексій Кредісов, керуючий партнер Ernst&Young в Україні

Global Management Challenge Junior! – це перший в Україні проект, який дійсно об'єднує талановиту прогресивну молодь і крупний бізнес. Місія проекту полягає в тому, щоб сформувати нову бізнес еліту України. І сьогодні ця еліта сидить за партами сотень ВНЗ країни, але пройде декілька років, і вже саме вони будуть у керма крупного бізнесу, вестимуть нашу країну вперед, до нових вершин і гідного майбутнього. Проект GMC Junior! дозволяє виявити цей управлінський потенціал України і дати представникам нової еліти можливості для розвитку і самореалізації, розкриття своїх талантів.

У Змаганні візьмуть участь 1024 команди, більше п'яти тисяч молодих управлінців з більш ніж 200 Вузів 25 регіонів країни. Суть його полягає в тому, що команди з 3-5 студентів останніх курсів найбільших ВНЗ країни отримують в управління віртуальну компанію з оборотом більше 200 млрд. євро. Маючи на руках історію розвитку компанії, що включає фінансову і управлінську звітність, учасники розробляють стратегію розвитку компанії в майбутньому. Протягом 5 віртуальних кварталів студентів чекають жаркі баталії справжньої конкурентної боротьби, битва за прибуток і чисту вартість компанії, фінансові підйоми і кризи в умовах, максимально наближених до реальних. Переможців змагання чекає головний приз – поїздка на міжнародний фінал Global Management Challenge International в Португалії, де за право бути першими битимуться кращі управлінці 30 країн світу.

Змагання проходить вже другий раз. Перша ліга GMC Junior! пройшла весною цього року і стала справді грандіозною подією як в студентському середовищі, так і у сфері крупного бізнесу. У ньому взяло участь більше 2500 молодих управлінців з 167 провідних Вузів, з 15 найбільших регіонів України. Як призналася Анна Дегтерева, виконавчий директор GMC Україна, багато учасників проекту вже працюють в провідних українських і міжнародних компаніях, для когось проект став поштовхом для побудови кар'єри, розвитку і самореалізації. «Проте головним досягненням стало те, що ми зрозуміли - талановита молодь в Україні є, величезна кількість молодих прогресивних геніїв, які вже зараз готові будувати майбутнє нашої країни!» - призналася Анна.

Осінній сезон підготував для учасників нові сюрпризи, відкриває нові можливості і перспективи. Восени у змаганні прийматимуть участь вже більше 5000 найталановитіших та найпрогресивніших студентів країни. Цього сезону змагання підтримала держава – Міністерство освіти і науки України.
Цієї осені проект прямує в регіони, до провінціальних містечок. Так, за словами Анни Дегтеревої, «у студентів невеликих міст сьогодні набагато менше можливостей прорватися, реалізувати себе, ніж у студентів популярних Вузів міст-мільйонників. І це є справді нашим досягненням, головною відмінністю нової ліги GMC Junior! адже тепер можливість прорватися, реалізувати себе, проявити свій високий інтелектуальний потенціал є і у студентів провінційних міст».

16 вересня стартував Промо-тур GMC Junior! по 16 регіонам України. Це 16 зустрічей студентів з представниками компаній-партнерів, на яких в процесі неформального спілкування студенти можуть отримати відповіді на багато свої питань, дізнатися про можливості для розвитку і самореалізації, а представники крупного бізнесу – донести до студентської аудиторії всі цінності бізнесу, поділитися досвідом. Ці зустрічі покликані прокласти міст між талановитим прогресивним студентством і крупним бізнесом. «І на сьогоднішній день нам, вже дорослим людям, які вже побудували власну кар'єру, успішним компаніям, які створили власне майбутнє, досягли своєї мети, дуже важливо ділитися власним досвідом з молодими людьми. Адже ніщо не налаштовує на успіх так, як приклад іншої людини, яка змогла добитися цього.» - додала Жанна Ревнова, керівник PR служби компанії «КИЇВСТАР».

На учасників осінньої ліги GMC Junior! чекає величезна кількість сюрпризів і можливостей від організаторів і партнерів змагання. Так, крім головного призу – поїздки на Міжнародний фінал Global Management Challenge до Португалії, студенти матимуть можливість пройти тестування своїх особових якостей за інноваційною технологією оцінки персоналу Profiles International. Один з учасників змагання отримає магістерську стипендію на навчання в провідному Вузі Австралії Griffith University.
Як призналася Жанна Ревнова, «для учасників GMC Junior! ми підготували конкурс ідей від міжнародного мобільного бренду DJUICE, завдяки якому у студентів буде можливість виразити свої яскраві ідеї, проявити свої творчі здібності. Учасників змагання чекають цікаві кейси від DJUICE. І, звичайно, найталановитіші зможуть пройти стажування в одному з підрозділів нашої компанії. І, можливо, коли через 7 або 10 років Ігор Літовченко [президент компанії «Київстар Дж. Ес. Ем.»] передасть свої повноваження одному з них, я особисто писатиму спітч і готуватиму цю молоду людину до виступу на щорічних зборах компанії «Київстар Дж. Ес. Ем.» або Євросаміті 2020».

«Участь в Global Management Challenge Junior! є вагомою перевагою при працевлаштуванні в компанію «Ernst&Young». Адже часто тягар навчання наших співробітників лежить на нас же. І ми не чекаємо, що до нас прийдуть вундеркінди, які відразу знатимуть всі нюанси міжнародної бухгалтерії, ми шукаємо хлоп'ят, які небайдужі, мотивовані, які можуть швидко вчитися і хочуть досягти чогось в житті. Тому ми віддаємо перевагу студентам, що займають активну життєву позицію, прагнучим до власного розвитку – учасників GMC Junior!»- додав Олексій Кредісов, керуючий партнер «Ernst&Young» в Україні.
І дійсно, актуальність змагання зі стратегічному менеджменту важко переоцінити. За словами Іскандера Хісамова, головного редактора тижневика «Експерт Україна», «Стратегічний менеджмент – це те, чого так бракує нашій державі на всіх рівнях управління; відсутність правильного стратегічного менеджменту переводить країну з кризи в кризу. І в нашій країні все буде добре лише тоді, коли відбудеться кардинальна зміна еліт, коли до влади прийдуть нові управлінці, молоді таланти, що формують інтелектуальний потенціал країни». І проект GMC Junior!, об'єднуючи найталановитіших і найактивніших студентів України, стає першою сходинкою на шляху до формування цієї еліти, здатної вивести Україну з кризи і привести її до справді гідного майбутнього.
Bookmark and Share