В Києві зберуться Міністри з питань молоді із 49 країн світу


Напередодні цієї важливої події в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка, на якій також були присутні Директор департаменту сприяння соціального становлення та розвитку молоді Костянтин Захаренко та заступник голови Українського молодіжного форуму Євгенія Петровська.

У конференції візьмуть участь міністри, відповідальні за питання молоді 49 країн-учасниць Європейської культурної конвенції, а також представники країн, які мають статус спостерігача в Раді Європи, представники органів Ради Європи, міжнародних інституцій та організацій, Європейського молодіжного форуму та міжнародних молодіжних неурядових організацій-партнерів Директорату РЄ з питань молоді та спорту. Європейської мережі молодіжних центрів (ENYC), Молодіжної інформаційної та консультаційної агенції (ERYICA), Асоціації Європейської молодіжної картки (EYCA) та Молодіжного Форуму Ісламської конференції.

За результатами Конференції буде прийнято підсумковий документ, який визначатиме основні тенденції розвитку європейської молоді та стратегії державної політики країн-членів Ради Європи, які б відповідали викликам сьогодення.

Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко назвав Конференцію подією міжнародного значення.

«Важливість конференції полягає в тому, що міністри з 49 країн Європи приймають не просто документ, що обумовлюватиме молодіжну політику країн-учасників. Міністри визначать напрямок змін, пов’язаних з європейською молоддю на наступне десятиліття. Тішить, це дуже важливе рішення для Європи прийматиметься саме в столиці України»,- зазначив Юрій Павленко.

Серед головних питань, що будуть обговорюватися на конференції міністрів - забезпечення повного використання молодими людьми прав людини, заохочення відданості цій справі, сприяння активній участі молодих людей в демократичних процесах і структурах, забезпечення ґендерної рівності та недопущення всіх форм насильства на ґендерному ґрунті та інші.Довідково:

Подібні конференції міністрів проводяться один раз на три роки. Попередня конференція пройшла у 2005 році в Будапешті. Участь в її роботі взяв Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко. Тоді ж було прийнято рішення провести 8 конференцію в столиці України.

Детальну інформацію про конференцію та Молодіжний захід можна отримати на веб-сайті 8 Конференції європейських міністрів - www.youthministers2008.org.

Bookmark and Share