СВЯТО ФУТБОЛУ І ГРАФІТІ У КРЕМЕНЧУЦІ


Цього разу крім традиційних учасників – команд вихованців колонії, Молодіжного Парламенту Кременчука та Спілки молоді Кременчуцького колісного заводу у турнірі взяла участь команда Комсомольського політехнічного технікуму. Тож з наступного року турнір можна буде вважати міжрегіональним.

Організатори змагань - Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та адміністрація колонії присвятили змагання 65-й річниці визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників та Дню міста Кременчука.
Учасники турніру, як завжди, показали напружену і безкомпромісну, проте досить взаємо ввічливу гру. Тож судді – заступнику начальника колонії з соціально-виховної і психологічної роботи Валерію Легейко, досить рідко довелося втручатися у гру.
За результатами ігор перше місце здобула команда Спілки молоді ВАТ «Кременчуцький колісний завод». Хлопці з колісного зповна відігралися за минулий програш команді колонії у матчі до Дня Незалежності, а їх нападник Влад Даніш забив найбільше м’ячів. Друге місце у дебютанта турніру – команди Комсомольського технікуму, третє у команди колонії, четверте – у Молодіжного Парламенту Кременчука.

Команди отримали в подарунок м’ячі від організаторів. Представники команди колісного передали свій трофей вихованцям і висловили побажання провести у 2008 році ще одну персональну зустріч з командою вихованців.
- Ми вдруге граємо у виховній колонії і за сумою двох зустрічей маємо рахунок 1:1. Хотілося б визначити переможця – усміхаючись говорить провідний спеціаліст по роботі з молоддю ВАТ «КрКЗ» Олег Медведенко - тож сподіваємось зіграти в цьому році ще раз. Пропозицію Олега підтримала і команда вихованців.

Паралельно з футболом у виховній колонії пройшов третій фестиваль графіті. Дев’ять учасників з Кременчука та Комсомольська показали граферський клас на стінах подвір’я колонії. Всі роботи були безперечно цікавими і високопрофесійними, проте одна з них викликала найбільше емоцій численних глядачів. Робота Антона Чирського стосувалася футболу і найбільше сподобалася і вихованцям і футболістам, які грали на турнірі. Проведення графіті-шоу стало можливим завдяки виробнику найкращих аерозольних фарб для граферів - торговій марці «Ньютон». Саме «Ньютон» вже три роки є традиційним партнером конкурсу графіті в рамках обласного фестивалю «Екстрім-зон» і соціального проекту «Графіті у виховній колонії».

День міста безперечно запам’ятався вихованцям і гостям. Свято спорту та сучасного молодіжного мистецтва, невимушене спілкування під час і після їх проведення стали ще одним невеликим кроком до позитивної соціалізації вихованців.


Bookmark and Share