Заступник виконавчого директора ФМЛУ розпочала навчання в Оксфорді


В Оксфорді Олена є членом Коледжу Святого Антонія (St. Antony’s College), який спеціалізується на міжнародних відносинах та регіональних студіях і має найкращий у Сполученому Королівстві Центр з вивчення Східної Європи та країн СНД, а також ресурси для здійснення відповідних досліджень.

«Про цю магістерську програму я дізналася, коли навчалась у літній школі Гарвардського університету (США). Один із викладачів Гарвардської української літньої школи доктор Ендрю Вілсон (Dr. Andrew Wilson є професором University College London), який закінчив Оксфорд, розповідав про цю програму і написав один із рекомендаційних листів для мене» - розповідає О.Овчиннікова.

Для того, щоб навчатися в Оксфорді, Олені необхідно було пройти конкурс на отримання стипендії. Після жорсткого відбору вона отримала Лідерську стипендію імені Лорда Вайденфельда (Weidenfeld Leaderdership Programme and Scholarship Scheme). Стипендія заснована у 2007 році видатним державним діячем Сполученого Королівства Лордом Вайденфельдом, який очолює Інститут стратегічного діалогу. Ця стипендія передбачає надання фінансової підтримки найкращим студентам зі Східної Європи, Центральної Азії та країн Центрального Сходу для навчання в Оксфорді.

Отримання цієї стипендії було не таким вже й простим процесом, як це може видатися з першого погляду. До складу стипендіального комітету входили, крім інших, Лорд Вайденфельд, засновник Лідерської стипендії свого імені, док. Шломо Бен-Амі, колишній Міністр закордонних справ Ізраїлю, Патрік Чайлд, голова Комітету закордонних справ ЄС, проф. Тоні Монако, проректор Оксфордського університету. На розгляд стипендіальної комісії надійшло 510 анкет, і лише 52 кандидати на отримання стипендії у квітні 2008 року були запрошені на спеціальне інтерв’ю і тест. У результаті всього аплікаційного процесу відібрали 29 стипендіатів, які і розпочали навчання в Оксфорді у жовтні 2008 року.

«Навчання за кордоном – це нагода здобути освіту найкращого світового рівня, налагодити контакти із іншими студентами, які із плином часу стануть світовими лідерами. Це також неперевершена можливість розповісти про Україну, її традиції, культуру та історію» - переконана активна форумчанка Олена.

Форум молодих лідерів України бажає Олені Овчинніковій здобути цінні знання в Оксфорді і неодмінно застосувати їх в роботі Форуму молодих лідерів України, повернувшись на Батьківщину.

Bookmark and Share