Форум молодих лідерів виступив партнером акції «Здорове серце»


Урочисто відкрили міську оздоровчо-інформаційну акцію з профілактики гіпертонії «Здорове серце» головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка та Радник Президента України, голова Національної ради з питань охорони здоров’я при Президентові України, професор, д.мед.н. Микола Поліщук.

Акція включала в себе низку заходів:
- поширення інформації про те, як знизити фактори ризику розвитку серцево-судинних захворювань;
- безкоштовне вимірювання артеріального тиску всім бажаючим;
- оздоровчі тренінгові заняття.

В рамках останнього напрямку тренер від Форуму молодих лідерів України Андрій Ходоренко провів майстер-клас з оздоровчої китайської гімнастики для всіх учасників акції «Здорове серце». Андрій розповів про історію виникнення Українського клубу «Тайцзи-цюань школи Ву» та самої школи Ву, про її філософію, що дозволяє навчитися управляти своїм тілом та внутрішньою енергією. Також А. Ходоренко продемонстрував комплекс рухів та вправу з мечем, що позитивно впливають на роботу серцевих м’язів.

Проведення подібних інформаційно–оздоровчих акцій є дуже корисним для всіх громадян, оскільки на сьогоднішній день в Україні та світі немає належного інформаційного висвітлення небезпек життю людини, які несуть серцево-судинні захворювання. У результаті люди не знають, ігнорують або недооцінюють ступінь небезпеки цих захворювань, не знають, як знизити або виключити фактори ризику, як надати першу допомогу у випадку серцевого нападу. Саме тому Форум молодих лідерів долучився до цієї акції в якості партнера і надалі підтримуватиме всі суспільно корисні ініціативи щодо профілактики, діагностики та інформування широких кіл громадськості про небезпеки, які несуть серцево-судинні захворювання.

Довідка
У світі щорічно від серцево-судинних захворювань вмирає 17,5 млн. чоловік – це більше, ніж від усіх видів раку, ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, малярії, діабету та хронічних респіраторних захворювань разом взятих. За прогнозами вчених, до 2020 року ця кількість зросте до 20 млн., до 2030 року – до 24 млн.
В Україні серцево-судинні захворювання є основною причиною смертності населення.












Bookmark and Share